کد خبر : 120869       تاریخ : 1399/09/08 14:07:15
 ریزش آوار در گناوه بر اثر بارندگی تلفات جای نداشت

ریزش آوار در گناوه بر اثر بارندگی تلفات جای نداشت

پیغام:مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به ریزش آوار در گناوه بر اثر بارندگی گفت: خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندید.

به گزارش«پیغام»؛غلامرضا حاجیان در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: بر اثر بارندگی‌های اخیر در استان بوشهر شاهد بروز حادثه‌ای در شهرستان گناوه بودیم که نیروهای امدادی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: با اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC مبنی بر ریزش آوار در یکی از محلات گناوه بلافاصله دو تیم امدادی به محل وقوع حادثه اعزام و ضمن ایمن سازی و ارزیابی صحنه حادثه مشخص شد بر اثر بارندگی دو روز گذشته در شهرستان گناوه سقف خانه قدیمی دچار ریزش شده است.

  

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر افزود: در این حادثه خوشبختانه به کسی آسیب نرسید و نجات‌گران جمعیت هلال احمر ضمن آوار برداری و خارج سازی وسایل و لوازم خانه مذکور نکات و توصیه‌های ایمنی را یاد آور شدند و اقلام امدادی مورد نیاز در اختیار حادثه دیدگان قرار گرفت.

وی گفت: محلات قدیمی شهرستان گناوه که خانه‌های قدیمی با سازه‌های غیر استاندارد و دارای مقاومت بسیار پایین هستند نکات ایمنی را رعایت کرده و در هنگام بارندگی از اسکان در همچون سازه‌ای خود داری کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120869

نظـــرات شمـــا