کد خبر : 123895       تاریخ : 1399/10/25 10:15:49
اختصاص ۶۵ میلیارد ریال برای بهبود فضای بیمارستان‌های تامین اجتماعی بوشهر

اختصاص ۶۵ میلیارد ریال برای بهبود فضای بیمارستان‌های تامین اجتماعی بوشهر

پیغام: مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: ۶۵ میلیارد ریال برای ارتقاء هتلینگ و بهبود فضای بیمارستان‌های تامین اجتماعی این استان اختصاص یافته است.

به گزارش «پیغام»؛ دکتر زهرا نویدی فرد مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر در جلسه هماهنگی و ارزیابی کارگروه هتلینگ بیمارستان‌های تامین اجتماعی استان گفت: با هدف ایجاد بستری مناسب برای خدمات رسانی بیشتر و بهتر به مردم و با حمایت‌های مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی مبلغ ۶۵ میلیارد ریال اعتبار برای بهبود و ارتقاء هتلینگ بیمارستان‌های تامین اجتماعی بوشهر اختصاص یافته است.

او، با بیان اینکه برنامه ارتقاء هتلینگ برای خوشایندسازی و بهبود محیط و تجهیز اتاق‌های بستری تهیه و تدوین شده است، افزود: توجه و تاکید سازمان تامین اجتماعی به ارتقاء هتلینگ بیمارستان‌ها در شرایط اقتصادی موجود گواه روشنی بر عزم و اراده جدی این سازمان به ارائه خدمات درخور و شایسته به بیمه شدگان است.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر بیان کرد: با تخصیص اعتبارات امسال، هتلینگ در بیمارستان‌های تامین اجتماعی استان سرعت بیشتری می‌گیرد و شرایط برای ارائه خدمات درمانی بهتر به مردم فراهم خواهد شد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=123895

نظـــرات شمـــا