کد خبر : 123896       تاریخ : 1399/10/25 15:22:10
افتتاح پروژه های صنعتی نقش مهمی در بی اثر کردن تحریم‌ها دارد

افتتاح پروژه های صنعتی نقش مهمی در بی اثر کردن تحریم‌ها دارد

پیغام: استاندار بوشهر گفت: اجرا و افتتاح پروژه‌های مختلف خدماتی، صنعتی و تولیدی در مجموعه صنایع نفت و گاز نقش مهمی در بی اثر کردن تحریم‌ها دارد.

به گزارش «پیغام» ؛ به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در حاشیه آیین افتتاح ویدئو کنفرانسی سه طرح صنعتی و خدماتی با حضور و دستور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه با اشاره به نقش مهم این طرح‌ها اظهار داشت: در افتتاح این پروژه‌ها در مجموع 5 میلیون یورو و 100 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است.

وی، با بیان اینکه در این مجموعه 133  فرصت اشتغال‌زایی با افتتاح این طرح‌ها فراهم شده است گفت: شرکت پترودوار کیش  به عنوان تامین کننده نیاز صنایع وابسته به نفت با روش‌های دانش‌بنیان است مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

استاندار بوشهر، بی‌اثر کردن تحریم‌ها بر اساس منویات مقام معظم رهبری را از اهداف مهم اجرای این طرح‌ها دانست و بیان کرد: با شکل‌گیری و افتتاح این گونه پروژه‌ها زمینه بی‌اثر شدن تحریم‌ها فراهم می‌شود چراکه نیاز تجهیزات و قطعات صنایع نفت، گاز و پتروشیمی با افتتاح شرکت پترودوار کیش تامین شده است.

گراوند از اجرای طرح‌های مهم دیگر در منطقه پارس جنوبی خبر داد و افزود: امید می‌رود این طرح‌ها در هفته‌های آینده با دستور رئیس جمهور در برنامه‌های پنجشنبه‌های افتتاح شود و در مدار بهره‌برداری قرار بگیرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=123896

نظـــرات شمـــا