کد خبر : 124075       تاریخ : 1399/11/05 16:50:12
جابجایی مسافر در مسیر خارگ به گناوه از سر گرفته شد

جابجایی مسافر در مسیر خارگ به گناوه از سر گرفته شد

پیغام: رئیس اداره بندرودریانوردی گناوه گفت: جابه جایی مسافر بین بندر گناوه - جزیره خارگ که در چند روز اخیر به دلیل نقص فنی ۲ شناور فعال در این مسیر متوقف شده بود، با انتقال یک فروند کشتی از خط دریایی بوشهر- خارگ به این مسیر از سرگرفته شد.

 به گزارش«پیغام»به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ داود بهادری افزود: این کشتی تا برطرف شدن مشکلات فنی شناور‌های مسیر گناوه - خارگ و تعیین و تکلیف آن‌ها در زمینه جابه جایی مسافر به جزیره خارگ و بالعکس سرویس‌دهی می‌کند.

وی اظهار داشت: حرکت این کشتی از مبدا جزیره خارگ ساعت ۱۱ و بندر گناوه ساعت ۱۳ هر روز تعیین شده‌است.

بهادری گفت: هر ۲ شناور مهبد و ذوالفقار که در مسیر گناوه به خارگ و بالعکس سرویس دهی مسافری می‌کردند، دارای نقص فنی هستند که بصورت موقت تا برطرف کردن مشکلات تردد آن‌ها در این مسیر ممنوع است.

رئیس اداره بندر ودریانوردی گناوه افزود: اجازه فعالیت مجدد شناور‌های مسافربری گناوه در صورت برطرف کردن نواقص و پس از تائید این اداره با صدور مجوز امکان پذیر است.

وی اضافه کرد: برای تردد ایمن مسافران و جلوگیری از حادثه جبران ناپذیر نیاز به یک فروند شناور مسافری باکیفیت در مسیر دریایی گناوه به جزیره خارگ ضروری است و این اداره از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این زمینه استقبال می‌کند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124075

نظـــرات شمـــا