کد خبر : 124103       تاریخ : 1399/11/06 15:20:17
سازمان صمت با افزایش نامتعارف قیمت مصالح برخورد کند

سازمان صمت با افزایش نامتعارف قیمت مصالح برخورد کند

پیغام: مدیر کل دفتر فنی استانداری بوشهر گفت: در صورت افزایش قیمت با تولیدکنندگان مصالح سنگی برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش «پیغام»؛ سید موسی موسوی اظهار داشت: با توجه به اینکه قیمت مصالح سنگی خصوصا شن و ماسه در تعیین قیمت بسیاری از اقلام ساخت و ساز موثر است، باید ضمن محاسبه دقیق با لحاظ سایر شرایط حاکم بر جامعه و با تعیین سود متعارف برای تولید کنندگان، قیمت نهایی مشخص شود.

وی افزود: هر چند واحدهای تولیدی تاثیر بسزایی در تعیین شرایط کمی و کیفی اجرای پروژه‌های عمرانی دارند، اما افزایش غیر متعارف قیمت‌ها باعث بروز نگرانی و ایجاد مشکل برای مردم و سازندگان خواهد شد.

مدیر کل دفتر فنی استانداری بوشهر خاطر نشان کرد: مستند به ضوابط قیمت گذاری مصالح سنگی سازمان حمایت مصرف کنندگان وتولید کنندگان وزارت صمت و با توجه به افزایش نامتعارف قیمت مصالح فوق توسط برخی تولیدکنندگان و وجود شکایات متعدد، اداره کل صنعت، معدن و تجارت موظف است شکایات را رسیدگی و اعمال قانون کند.

موسوی تصریح کرد: مردم شریف استان و مصرف کنندگان مصالح فوق، شکایات خود را به ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌ها اعلام کنند.

وی گفت: با هماهنگی انجام شده اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان در اسرع وقت از طریق اداره کل تعزیرات حکومتی استان برخوردهای قانونی را انجام خواهد داد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124103

نظـــرات شمـــا