کد خبر : 131207       تاریخ : 1400/07/02 17:40:12
کرونا به زندگی ۴ بوشهری پایان داد

کرونا به زندگی ۴ بوشهری پایان داد

پیغام: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۶۴ بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش «پیغام»؛ دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ۵ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

وی با اشاره به اینکه اکنون ۲۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۹ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متأسفانه امروز آقایی ۹۰ ساله و خانم ۵۷ ساله بدون بیماری زمینه‌ای، خانم ۷۳ ساله دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا و خانم ۷۲ ساله دارای بیماری سرطان از هم استانی‌های عزیزمان فوت شده‌اند که تست کرونای آن‌ها مثبت اعلام شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۴ بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد ۱۰ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌اند.

کشمیری گفت: تاکنون هزار و ۹۴۶ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

وی افزود: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۸۵ هزار و ۴۴۸ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=131207

نظـــرات شمـــا