کد خبر : 131249       تاریخ : 1400/07/04 11:13:14
خدمتگزاری صادقانه و بی منت را سرلوحه کاری ام قرار دادم

خدمتگزاری صادقانه و بی منت را سرلوحه کاری ام قرار دادم

پیغام: استاندار پیشین بوشهر در پیامی نوشته، خدمتگزاری صادقانه و بی‌منت و استفاده از همه ظرفیت‌های استان سرلوحه فعالیت چهار ساله‌اش بوده است.

به گزارش «پیغام»؛ وی در پیامی که به مناسبت پایان مسئولیتش به عنوان استاندار بوشهر منتشر کرده، نوشته است: «خداوند سبحان را سپاسگزارم که به بنده، توفیق داد تا پس از سال‌ها تجربه اندوزی و طی مراحل مختلف کاری در وزارت کشور، چهار سال را به عنوان استاندار بوشهر، خادم شما مردم شریف دیار حماسه، ایثار، فرهنگ و تدین بوده و بخشی از عمر خویش را به خدمتگزاری به شما صرف نمایم».

گراوند عنوان کرده است: «بنای کار اینجانب از ابتدا، استفاده از تمامی ظرفیت، توان و تجربیات گذشته، برای توسعه متوازن و همه جانبه و آبادانی این دیار با بهره‌گیری از نظرات و پیشنهادات صاحبنظران، اندیشمندان، کارشناسان و علمای بزرگوار بوده و انصافاً که این عزیزان در بذل عنایت، راهنمایی و همکاری کمترین مضایقه‌ای نداشته و با تمام وجود یاورم بوده‌اند».

وی تاکید کرده است: «اینجانب با اعتقاد به برنامه‌های دولت تدبیر و امید، خدمتگزاری صادقانه و بی منت را سرلوحه کاری خویش قرار داده و در راستای حسن انجام امور و وظایف محوله، تنها به خشنودی حضرت حق و رضایت مردم اندیشیده و لحظه‌ای از پای ننشسته‌ام و همواره بر این باور بوده‌ام که خداوند تبارک و تعالی، بیش از همه شاهد و ناظر نیات و اعمال ما است».

گراوند نوشته است: «حال که به فضل الهی ایام خدمتم با توفیق بزرگ آشنایی با شما عزیزان و خدمت به شما به سرانجام می‌رسد، لازم می‌دانم، ضمن سپاس از آحاد مردم فرهیخته و بزرگوار استان، روحانیت معظم و علمای پر ارج، نماینده محترم، ولی فقیه در استان و امام جمعه بزرگوار بوشهر حضرت آیت الله صفایی بوشهری، نماینده بزرگوار مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت الله حسینی بوشهری، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی دوره دهم و یازدهم، اعضای شورای تأمین وشورای اداری استان، رسانه‌ها و خبرنگاران، مدیران، نخبگان سیاسی و اجتماعی و تشکل‌های مدنی و شورا‌های اسلامی، از کاستی‌های احتمالی عذرخواهی نموده، سخت بر این باورم که اگر قصوری از من سر زده، از روی سهو بوده و با اعتقاد به بزرگ منشی شما عزیزان، چشم به چشم پوشیتان دارم. مطمئن باشید که خاطرات خوب با شما بودن و محبت شما را هرگز از یاد نخواهم برد و دعاگوی شما خواهم بود».

وی در پایان پیام خود نوشته است: «ضمن تبریک به برادر بزرگوارم جناب آقای سردار احمد محمدی‌زاده، استاندار جدید بوشهر، از درگاه قادر متعال، برای ایشان و شما مردم شریف و مسئولین خدوم استان، سعادت، سلامت و طول عمر باعزت و توفیق مسالت می‌نمایم».


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=131249

نظـــرات شمـــا