کد خبر : 73515       تاریخ : 1395/05/21 12:46:30
مرکر

مرکر

وزیر محترم نیرو اعلام کرده است که مصرف برق بالارفته است، به همین منظور در دنیا برق گران است ولی ما ارزان به مردم داده ایم،از این رو راهش این است که گران کنیم تا کمتر مصرف شود

1-وزیر محترم نیرو اعلام کرده است که مصرف برق بالارفته است، به همین منظور در دنیا برق گران است ولی ما ارزان به مردم داده ایم،از این رو راهش این است که گران کنیم تا کمتر مصرف شود، نظرم این است که زمین و زمان دست به هم داده اند تا مردم در انتخابات پیش رو صندوق ها را فراموش کنند، از وضعیت در کل کشور صرف نظر می کنم و بر می گردم به استان محروم خودمان که مردمش فقط تماشاگر هر پیشرفت و تولیدی در استانشان هستند، چهار نماینده آیا نمی توانند در مجلس یکباره هم شده صدای بر حق مردم باشند، متأسفانه آن ها پیوسته اند به خواسته ی والی استان که هر دم ، دم از منطقه ی آزاد تجاری می زند، منطقه ای که اگر به سرانجامی  برسد دریا و شغل اکثریتی از مردم تعطیل می شود، گمرک بوشهر   و مناطق تعطیل، دریاروی تعطیل و ... اگر این آرزوی رویایی محقق شود که نمی شود، چرا که برق و آب و هزار لازمه ی دیگر تا بیست سال دیگر هم از سر نخواهد گرفت و تأمین نخواهد شد و اگر بشود در همچنین جایی آدم های دارای سرمایه بیست تا پنجاه میلیونی را راه  نمی دهند و ... در مقابل گرانی آب و برق و تلفن همراه و ثابت و اغذیه و میوه و ... بدترین نوع میگو بالای بیست هزار تومان است، خرما، رطب ، خارک، پزشک، دارو و نمایشی بودن دفترچه ها و ... عجب محاصره ای، بیچاره بوشهر!! 
2-آقایی سر چهار راه ولیعصر پشت چراغ قرمز ایستاده بود و سرگردان و مضطرب رو کرد به من و گفت: آقا اینجا پاسگاه پلیس نیست، گفتم: راهنمایی؟ گفت: هر چه باشد گفتم: از این سمت برو، همین که خواست برود آقایی دوان دوان صدا زد: هی آقا بایست! من بوق زدم و اون آقا ایستاد، قضیه این بود که کیف دستی اش توی یک ماشین سواری کرایه ای ( نه تاکسی) جا مانده بود و مضطرب و ناخوش احوال داشت از نا می رفت، رانده کیف را به او داد و سریع رفت، از آقای اولی پرسیدم و او گفت: تمام زندگی ام توی کیف بوده نه من و نه اون آقا توانستیم از راننده ای که نه تاکسی داشت و نه نامش را می دانستیم تشکر کنیم، من  دو مرحله در قرمز ماندم و با نشاطی زاید الوصف راهی خانه شدم!
3-یک نفر صدایم زد، نزدیک کتابخانه بودم ، برگشتم آقای جوانی بود سلام کردم، آقا باغی یعنی چه؟ گفتم: همان یاغی، شورشی، سرکش، نافرمان! گفت: معلمی؟ گفتم: نه! گفت: از هر که پرسیدم نمی فهمید،گفتم: این را یک معلم و یک زمانی هم مدیر ارشاد از قول شخصیتی بزرگ، نسبت به آقای خاتمی گفته است، گفت: بله در هفته نامه ی نصیر مصاحبه اش می باشد شفیعی مدیر کل سابق ارشاد گفته است، حضرت آقا( رهبر انقلاب) گفته است که: خاتمی باغی است!


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=73515

نظـــرات شمـــا