کد خبر : 85788       تاریخ : 1396/03/23 11:31:45
محیط زیست پایه مهم توسعه پایدار است+عکس
فرماندار دشتستان در آیین تجلیل از محیط بانان و حامیان محیط زیست؛

محیط زیست پایه مهم توسعه پایدار است+عکس

پیغام: دوستداران محیط زیست روز سه شنبه در آیینی از 50 محیط بان و حامی فعال محیط زیست در شهرستان دشتستان تجلیل کردند.

به گزارش«پیغام»؛ فرماندار دشتستان در این آیین گفت: حفاظت از محیط زیست در قرن بیست و یکم یکی از هشت هدف توسعه هزاره و یکی از سه پایه توسعه پایدار شناخته می شود.

ارسلان زارع با بیان این که حمایت از محیط زیست و محیط بان از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید است گفت: در این ارتباط بودجه محیط زیست این شهرستان در سال جاری نسبت به سال گذشته 2 برابر افزایش می یابد.
وی افزود: یکی از برنامه های مهم ما در حوزه اعتبارات و پروژه های عمرانی توجه وتاکید بر پیوست داشتن سلامت و ارزیابی محیط زیستی در پروژه هاست.

زارع بیان داشت : دولت تدبیر و امید همواره به محیط زیست به عنوان یکی از اولویت های مهم کاری خود توجه کرده و بر این موضوع واقف بوده است که محیط زیست مساله دیروز ، امروز و فردای ایران می باشد و بایستی با حساسیت خاصی به آن نگریست.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در دشتستان در ادامه به توافق نامه پاریس و لزوم اقدام مشترک جامعه جهانی برای کاهش مصرف سوخت فسیلی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای اشاره کرد و ابراز داشت : عدم پایبندی ترامپ به توافق نامه پاریس نه تنها بر خلاف دیدگاههای نهادهای مدنی آمریکا است بلکه با نظرات بسیاری از مردم آن کشور نیز در تناقض است .

 

 

 

 

 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=85788

نظـــرات شمـــا