کد خبر : 85917       تاریخ : 1396/03/28 12:14:23
استعدادهای ورزشی استان بوشهر شناسایی شوند
استاندار بوشهر:

استعدادهای ورزشی استان بوشهر شناسایی شوند

پیغام: استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر دارای استعدادهای مختلف و متعددی در رشته‌های مختلف است که باید این استعدادها شناسایی شده و برای پیشرفت آنها تلاش و برنامه‌ریزی شود.

پیغام: استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر دارای استعدادهای مختلف و متعددی در رشته‌های مختلف است که باید این استعدادها شناسایی شده و برای پیشرفت آنها تلاش و برنامه‌ریزی شود.
به گزارش «پیغام» به نقل از مهر، مصطفی سالاری در دیدار با حسین ماهینی بازیکن بوشهری تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته است و شاهد موفقیت‌های چشمگیری هستیم.
وی اضافه کرد: با ساخت حدود ۲۵۰ زمین چمن ورزشی مینی‌فوتبال در شهرها و روستاهای استان بوشهر، فوتبالیست‌های مستعدی بروز و ظهور خواهند یافت.
استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: امسال با ساخت چند زمین چمن فوتبال بزرگ، همه بخش های ۲۵ گانه استان نیز از دسترسی استاندارد برخوردار می‌شوند و قطعا استان در امکانات فوتبال، در کشور برترین خواهد بود.
وی بیان کرد: با احداث ۲۵۰ زمین والیبال در بوستان‌های امید روستاها و شهرها، دسترسی بی‌نظیری برای رشد والیبال تدارک دیده شده است.
سالاری ادامه داد: مجموعه ورزش‌های ساحلی بوشهر به عنوان برترین مجموعه در سطح کشور که پارسال احداث شد نیز می‌تواند ما را برای میزبانی جام جهانی فوتبال ساحلی و رشد فراگیر استان در این ورزش، مهیا کند.
وی افزود: احداث مرکز بین‌المللی ورزش‌های آبی کشور در بوشهر نیز امسال با مشارکت وزارت ورزش و سازمان میراث با حدود ۲۰ میلیارد تومان هزینه شروع می‌شود و بوشهر دارای تنها و اولین مرکز دارای استاندارد بین‌المللی در کشور خواهد بود.
استاندار بوشهر تصریح کرد: با برنامه‌ریزی و امکانات مورد اشاره، در والیبال، ورزش‌های ساحلی و انواع قایقرانی، بوشهر خواهد درخشید و حرف برای گفتن خواهد داشت.
وی گفت: در فوتبال، با وجود جوانان موفقی نظیر ماهینی، طارمی و قائدی و امکانات بی‌نظیر مثل ۲۵۰ زمین چمن در سراسر استان و با استعدادیابی، می‌توانیم آینده درخشانی رقم بزنیم.
استاندار بوشهر از حسین ماهینی خواست تا با سازماندهی لازم، استعدادیابی در همه شهرستان‌های استان را عهده‌دار شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=85917

نظـــرات شمـــا