کد خبر : 85976       تاریخ : 1396/03/29 13:16
عضو فراکسیون امید مجلس:تخریب و زیر سوال بردن دستاوردهای دولت بداخلاقی است

عضو فراکسیون امید مجلس:تخریب و زیر سوال بردن دستاوردهای دولت بداخلاقی است

پیغام: عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تخریب و زیر سوال بردن دستاوردهای دولت، بداخلاقی و بی انصافی است.

به گزارش «پیغام»،فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با ایرنا؛ با بیان این که تخریب ها علیه دولت و دکتر روحانی موضوع جدیدی نیست، گفت: از قبل انتخابات ریاست جمهوری موج تخریب جدیدی علیه دولت ایجاد شد به این صورت که عده ای از سر بی انصافی و بداخلاقی سعی کردند بسیاری از کارهای خوب و مثبت دولت را زیر سوال ببرند.
وی افزود: آنان می خواستند این گونه منعکس کنند که مشکلات اقتصادی و بیکاری در این دولت تقویت شده است در حالی که این دولت در حل بسیاری از مشکلات فعال بوده است.
نماینده مردم تهران در مجلس یادآور شد: این در حالی است که رئیس جمهوری بارها در جلسات مختلف در این مورد صحبت کرده و بر حل مشکل اشتغال تاکید کرده است.
ذوالقدر ادامه داد: بسیاری از مشکلات که آقای روحانی با آن روبه رو بوده از دولت قبلی به ارث رسیده است ، در آن زمان سیاست های غلطی انجام شد، هیچ کار مثبتی انجام نشد، رکود و بیکاری بالا رفت و باعث شد ما بسیار عقب بیافتیم.
وی خاطرنشان کرد: این در حالی است که آقای روحانی توانست ثبات اقتصادی را حفظ کند، نرخ ارز و سکه در اواخر دولت دهم نوسان داشت که آن را کنترل کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس یادآور شد: اگر نقدی هم وجود دارد، نقدها را بیان کنیم نه این که اقدامات دولت را تخریب کنیم، این که عده ای می گویند دولت هیچ کاری نکرده ، بی انصافی کامل است.
عضو هیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس همچنین گفت:تخریب با اخلاق و فرهنگ ایرانی اسلامی درست سازگاری ندارد.
به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری درضیافت افطار با اصحاب رسانه با بیان این که بی تردید دولت یازدهم مظلوم ترین دولت در تاریخ انقلاب بوده است ، گفت: ما در شرایط امروز باید بیشتر به آینده و نه گذشته و به اهداف ملی و نه رقابت های دیروز نگاه کنیم.
روحانی دولت را نماینده مردم ایران دانست و اظهارکرد: بیان موفقیت ها و پیروزی های دولت چیزی جز بیان موفقیت ها و پیروزی های ملت نیست. دولت چیزی نیست جز نماینده مردم و یکی از اشتباهاتی که رسانه ها باید تصحیح کنند، این است که گفته می شود مثلا این آقا وکیل الدوله است و یا این رسانه، رسانه طرفدار دولت است. در حالی که دولت همان نماینده ملت است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=85976

نظـــرات شمـــا