کد خبر : 89244       تاریخ : 1396/05/15 11:15:03
برنامه‌های ویژه گرامیداشت روز خبرنگار برگزار می‌شود
مدیر خانه مطبوعات استان بوشهر خبر داد؛

برنامه‌های ویژه گرامیداشت روز خبرنگار برگزار می‌شود

پیغام: مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر گفت: همزمان با ایام روز خبرنگار، خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر برنامه های مختلفی را برای گرامیداشت این روز تدارک دیده است.

به گزارش«پیغام»؛ مازیار هوشمند در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌ریزی و هماهنگی صورت گرفته برای برگزاری باشکوه ویژه برنامه روز خبرنگار اظهار داشت: هیئت مدیره خانه مطبوعات استان در نشست‌های مختلف در تدارک یک ویژه‌برنامه در خور شان خبرنگاران استان بوده است و در این مسیر برنامه‌های مختلفی هم پیشنهاد شد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه مدت زمان زیادی از فعالیت هیئت مدیره جدید نمی‌گذرد اما همه تلاش خود را به کار گرفتیم تا برنامه‌های مختلفی برای همکارانمان تدارک ببینیم.

مدیرعامل خانه مطبوعات بوشهر یاد آور شد: برنامه مهم ما در این هفته ویژه برنامه روز خبرنگار است که هماهنگی‌های مختلفی برای بخش‌های متنوع این نشست انجام شده است.

هوشمند اضافه کرد: در برگزاری این برنامه برخی دستگاه‌های اجرایی استان تقاضای همکاری با ما را داشتند و برای بررسی نوع همکاری این دستگاه‌ها نشست‌هایی با این دستگاه‌ها برگزار کردیم و مقرر شد در بخشی از این برنامه به ما کمک کنند.

وی افزود: برای برگزاری این مراسم از  خبرنگاران، سرپرستان روزنامه‌های سراسری و خبرگزاری‌ها، مدیران مسئول و سردبیران رسانه‌های محلی و البته برخی مدیران دستگاه های اجرایی دعوت به عمل می آید.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر تصریح کرد: تجلیل از خبرنگاران و اجرای موسیقی بخشی ار برنامه های خانه مطبوعات استان که در روز مراسم جزییات کامل آن به اطلاع مدعوین خواهد رسید.

هوشمند با بیان اینکه مراسم ویژه خانه مطبوعات برای روز خبرنگار پنجشنبه ۱۹ مرداد ساعت ۱۸ در مجتمع فرهنگی و هنری ۹ دی برگزار می شود، اظهار داشت: برای برگزاری باشکوه‌تر و در شان برنامه‌های ۱۷ مرداد، فعالان رسانه‌ای که هنوز به عضویت خانه مطبوعات در نیامده‌اند هر چه زودتر در این خصوص اقدام کنند.

وی گفت: خوشحالیم که در این مدت کوتاه توانستیم هماهنگی لازم را برای برگزاری روز خبرنگار انجام داده و همکاران رسانه ای را برای حضور در این مراسم دعوت کنیم، در تلاش هستیم تا فعالیت‌های خود را همچون این برنامه، به صورت مستقل اجرا کنیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=89244

نظـــرات شمـــا