کد خبر : 90279       تاریخ : 1396/05/16 11:47:11
ایرانجوان بوشهر امشب میزبان نساجی مازندران

ایرانجوان بوشهر امشب میزبان نساجی مازندران

تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر امشب در نخستین دیدار از فصل جدید مسابقات فوتبال باشگاه‌های دسته اول کشور، میزبان نساجی مازندران است.

به گزارش«پیغام» به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، این دیدار ساعت 20 در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر آغاز می‌شود.
اعضای تیم نساجی دیشب وارد بوشهر شدند و هواداران ایرانجوان به استقبال آنها رفتند.

هر چند تیم ایرانجوان دیر بسته شد، اما سرمربی تیم امیدوار است با همت بازیکنانش لیگ را خوب شروع کنند و مانند سال پیش پدیده دیگری از این تیم به فوتبال ایران معرفی شود.

سعید مفتخر گفت:زمان بسیار خوبی را برای آماده سازی تیم از دست دادیم اما در این دو هفته سعی کردیم از لحاظ بدنی و فنی بازیکنان را برای آغاز لیگ دسته اول آماده کنیم.

سرمربی ایرانجوان بوشهر افزود: انگیزه های زیادی برای بردن نساجی داریم.

وی ادامه داد: لیگ سختی در پیش داریم و به خوبی از آمادگی بالای تیم‌ها با خبرم با این وجود ما هم تیمی هستیم که هوادارانی پر شور داریم و از آنها می‎خواهم با صبر و حوصله تیم را حمایت کنند تا شروع موفقی داشته باشیم.

سرمربی ایرانجوان که مهدی قائدی پدیده فوتبال لیگ دسته یک سال گذشته شاگردش بود، گفت: تیم با تجربه و البته جوانی داریم و امسال هم به مردم بوشهر نوید می‌دهم مانند سال‌های گذشته باز هم پدیده‌های خوبی را تقدیم به فوتبال ایران کنیم؛ مانند مهدی قائدی در استان ما زیاد است و منتظر رو شدن آنها در همین فصل باشید.

در نخستین هفته مسابقات فوتبال باشگاه‌های دسته اول کشور، ساعت 20 امشب ایرانجوان میزبان این حریف شمالی خواهد بود.

در این مسابقات 18 تیم با هم رقابت می‌کنند. پارسال تیم پارس جنوبی جم یکی از دو نماینده استان بوشهر در این رقابت‌ها توانست به لیگ برتر راه پیدا کند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=90279

نظـــرات شمـــا