کد خبر : 90309       تاریخ : 1396/05/17 10:22:14
تاخیر صورت گرفته در شروع دو نیمه بازی ایرانجوان و نساجی فاجعه بود
سرمربی نساجی مازندران:

تاخیر صورت گرفته در شروع دو نیمه بازی ایرانجوان و نساجی فاجعه بود

پیغام: سرمربی نساجی مازندران گفت: تاخیر یکساعته صورت گرفته در شروع دو نیمه بازی ایرانجوان و نساجی فاجعه بود و چنین شرایطی، مطلوب لیگ دسته یک فوتبال کشور نیست.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، مهدی پاشازاده پس از برد یک بر صفر تیمش برابر ایرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: اینکه یک نیمه به خاطر نبود تجهیزات پزشکی و یک نیمه به بخاطر رفتن برق بازی با تاخیر شروع شد تمرکز بازیکنان هر دو تیم بهم خورد.
وی بیان کرد: در سالی که قصد بازی کردن در جام جهانی داریم چنین استانداردهای برای ورزشگاه ها شایسته نیست و برای پیشرفت در فوتبال کشور نباید شاهد چنین اتفاقاتی باشیم.
پاشازاده ادامه داد:با این وجود خوشحالیم که در بازی نخست شرمنده هواداران نشدیم و توانستیم هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
وی گفت: ایرانجوان نیز بازیکنان شایسته ای داشت و برای تیم نساجی یک سورپرایز بود.
پاشازاده افزود: ایرانجوان با شایستگی های فراوانی که دارد می تواند رفته رفته خودش را پیدا کند و نتیجه های بهتری در لیگ دسته یک فوتبال کشور کسب کند.
سرمربی نساجی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: در صحنه منجر به پنالتی داور اشتباه کرد و این صحنه نمی توانست پنالتی باشد ولی با این حال داور در مجموع عملکرد خوبی در این دیدر داشت.
وی گفت: از هم اکنون به بازی برابر گل گهر سیرجان فکر میکنیم و تمام تمرکز خود را برای این بازی می گذاریم.
پاشازاده در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: تیم نساجی در پیش از فصل مدت زمان زیادی برای آماده سازی داشت که این مهم در سایه همکاری خوب مسئولان تیم رقم خورده است.
وی گفت:مسئولان نساجی با درایت خود شرایط مورد نیاز این تیم را فراهم کردند و این امر می تواند برای موفقیت نساجی عامل تاثیرگذاری باشد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=90309

نظـــرات شمـــا