کد خبر : 90311       تاریخ : 1396/05/17 10:56:09
پیام تبریک رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان به مناسبت روز خبرنگار

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر فرا رسیدن 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار متعهد و مجاهد خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار را به تلاشگران و فعالان حوزه اطلاع رسانی تبریک گفت .

پیغام: رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فرا رسیدن 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار متعهد و مجاهد خبرگزاری جمهوری اسلامی  و روز خبرنگار را به تلاشگران و فعالان حوزه اطلاع رسانی تبریک گفت .
به گزارش«پیغام به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر؛  متن پیام رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بدین شرح است:
بی شک خبرنگاران ؛ فرمانروایان قلم و صاحبان معرفت با آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی و انعکاس حقایق ؛ بذر دانایی را در ضمیر حقیقت جوی جامعه می افشانند .
خبرنگاران طلایه داران صداقت و راستی با معیار حق طلبی ؛ حقیقت امور  را آشکار کرده و در معرض سنجش افکار عمومی قرار می دهند . بیان نادیده‌ها و  ناشنیده‌ها و ترسیم تصویر واقعی جامعه با معجزه ی قلم از طریق خبرنگار قابل تحقق است.
بی تردید ، در عصر ارتباطات پیموندن مسیر توسعه و تعالی جامعه با حضور پرشور خبرنگاران و رسانه های آزاد محقق می گردد .
خبرنگاران همراه راه اند، نه مانع راه. فانوس هاي جاده دانايي اند در دل تاريكي ،به این جماعت بی تکلف که جسورانه حقیقت را می‌جویند باید اعتماد کرد و قدر نهاد و با منت پذیری گوش ها را برای شنیدن نقدها و نظرگاه ها باز کرد.
بدینوسیله به نوبه خود این روز را به همه خبرنگاران عزیز و اصحاب رسانه تبریک گفته و از خداوند متعال تداوم عمر با غزت توام با سلامتی و سربلندی برای تک تک عزیزان خواستارم .


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=90311

نظـــرات شمـــا