کد خبر : 90360       تاریخ : 1396/05/21 14:13:21
تجلیل از خانواده شهید صارمی و چهره ماندگار ادبی+عکس

تجلیل از خانواده شهید صارمی و چهره ماندگار ادبی+عکس

‍‍‍ در این مراسم که با حضور مدیران گروه صنعتی رامک خودرو، مسئولان نمایشگاه بین المللی مشهد و تنی چند از مسئولان شهر مشهد برگزار شد، خانواده شهید صارمی مورد تجلیل قرار گرفتند.

پیغام: گروه صنعتی رامک خودرو در مراسمی از شخصیت ادبی و فرهنگی کشور استاد سید مهدی شجاعی، به همراه خانواده شهید محمود صارمی و در نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو مشهد تجلیل کرد.

به گزارش «پیغام» به نقل از عصر ایران در این مراسم که با حضور مدیران گروه صنعتی رامک خودرو، مسئولان نمایشگاه بین المللی مشهد و تنی چند از مسئولان شهر مشهد برگزار شد، خانواده شهید صارمی مورد تجلیل قرار گرفتند.

همچنین از 'سید مهدی شجاعی' که براساس نظرسنجی رسانه ملی، پرمخاطب ترین نویسنده ایرانی است قدردانی شد و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی بیش از 500 عنوان کتاب از عناوین کتب آیینی استاد شجاعی بین شرکت کنندگان در این نمایشگاه توزیع شد.

براساس این گزارش، محمود صارمی خبرنگار و رئیس نمایندگی ایرنا در افغانستان، به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران، 17مرداد ماه سال 1377 به دست گروهک تروریستی طالبان در شهر مزارشریف افغانستان به شهادت رسید. به همین مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار نامگذاری شده است.

همچنین سید مهدی شجاعی نیز از نویسندگان برجسته کشور در حوزه های اجتماعی، ادبی و فرهنگی و همچنین ناشر بیش از 250 دفتر برگزیده از ادبیات مفاخر ایران و 400 عنوان کتاب در حوزه هنرمندان می باشد.

وی استاد دانشگاه بوده و در بخش های مختلف فرهنگی و هنری بویژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سینما فارابی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سابقه مدیریتی دارد.

یادآور می شود که هفدهمین نمایشگاه خودرو مشهد شب گذشته به کار خود پایان داد و گروه صنعتی رامک خودرو در این نمایشگاه حضور پر رنگ و تاثیرگذاری داشت.

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=90360

نظـــرات شمـــا