کد خبر : 93134       تاریخ : 1396/07/17 06:30
عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر شد
با تصویب هیأت دولت؛

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر شد

پیغام: با تصویب هیأت دولت، عبدالکریم گراوند به عنوان استاندار جدید بوشهر معرفی شد.

به گزارش «پیغام»؛ هیأت دولت عصر روز یکشنبه تشکیل جلسه داد و در کنار بررسی برخی مصوبات پیشین و لوایح جدید تکلیف استانداری بوشهر نیز مشخص کرد.

در این نشست عبدالکریم گراوند به عنوان استاندار جدید بوشهر معرفی و به زودی حکم انتصاب وی امضاء می‌شود.
استاندار جدید بوشهر که متولد کوهدشت لرستان است، در چهارم آذر سال 95  به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر منصوب شد که پس از رفتن مصطفی سالاری استاندار سابق بوشهر به همین سمت در گیلان، سرپرستی استانداری بوشهر را به دست گرفت.
فرماندار شهرهای ایلام، دهلران و ایوان ، مدیرکل سیاسی انتظامی استانداری ایلام و معاون مدیرکل سیاسی وزارت کشور بخشی از کارنامه قبلی گراوند در مجموعه وزارت کشور بوده است.
 سخنان رییس جمهور پس از انتخاب استاندار بوشهر
حسن ‌‌روحانی در جلسه هیات دولت با تبریک رأی اعتماد دولت به استاندار منتخب بوشهر، آشنایی وی به استان و برنامه­‌های ارایه شده از سوی استاندار را از نقاط قوت ایشان دانست‌ و اظهار داشت: استان بوشهر به لحاظ مرزی بودن و برخورداری از ظرفیت صنعتی، گردشگری، دریایی و انرژی، از جمله استان­ های استراتژیک و مهم بوده و توسعه اشتغال و افزایش نشاط جامعه برای کار و فعالیت از اولویت­ های دولت دوازدهم است.
رئیس­ جمهور استاندار را به تلاش برای وحدت جامعه، هماهنگی بین دستگاه­ های مختلف و واگذاری طرح­ های نیمه تمام که از دیگر اولویت­ های دولت است، توصیه نمود و بر بهره ­گیری بیشتر از جوانان و زنان تأکید کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=93134

نظـــرات شمـــا

ایران گفت:
وقتی ایشون نخبه استان بوشهر هستند باید فاتحه استان رو خوند
1396/07/19