کد خبر : 93255       تاریخ : 1396/07/19 13:20:45
عیادت مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر از کودکان بستری در بیمارستان سلمان فارسی
همزمان با روز جهانی کودک و با همراهی اعضای شورای شهر بوشهر صورت گرفت:

عیادت مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر از کودکان بستری در بیمارستان سلمان فارسی

همزمان با روز جهانی کودک، مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با همراهی تعدادی از اعضای شورای شهر بوشهر از کودکان بستری در بیمارستان سلمان فارسی تامین اجتماعی عیادت کرد.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر؛ یونس خسروانی به اتفاق برخی از مدیران سازمان و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر با حضور در بخش اطفال بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر ضمن عیادت از کودکان بستری در این بخش، از مادران آنان وضعیت رسیدگی بیمارستان را جویا شد.
وی و همراهان ایشان با حضور در بخش های پذیرش، هتلینگ و محل اقامت همراهان بیمار و پارکینگ بیمارستان سلمان فارسی، از آخرین تغییرات صورت گرفته در این بخش ها بازدید کرده و از میزان رضایت مردم در این زمینه ها نظرخواهی نمودند.
خسروانی در  حین سرکشی از بخش های مختلف بیمارستان، در خصوص ارتقای امکانات و توسعه بخش های این بیمارستان به اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر توضیح داد.
در این دیدار، آقایان عبدالخالق برزگرزاده، اکبر توسلی، روح الله نصرتی و مهرزاد آسایش از اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر، مدیر کل تامین اجتماعی استان را در دیدار با کودکان بستری در بیمارستان سلمان فارسی همراهی کردند.
گفتنی است، در نظرخواهی صورت گرفته از سوی مدیرکل تامین اجتماعی استان و اعضای شورای اسلامی شهر از مراجعین این بیمارستان در خصوص میزان رضایت ایشان از امکانات و پرسنل بیمارستان، شهروندان رضایت بسیار خوبی داشتند.

 

 

 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=93255

نظـــرات شمـــا