کد خبر : 93281       تاریخ : 1396/07/20 12:00:55
دانشگاه پیام نور استان بوشهر در 16 رشته و گرایش دانشجو کارشناسی ارشد می پذیرد
در هجدهمین دوره فراگیر کارشناسی ارشد

دانشگاه پیام نور استان بوشهر در 16 رشته و گرایش دانشجو کارشناسی ارشد می پذیرد

پیغام: رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت : دانشگاه پیام نور استان بوشهر در 16 رشته و گرایش و به دو شیوه حضوری و الکترونیکی در هجدهمین دوره طرح فراگیر کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی این دانشگاه؛ محمدرضا بحرانی اظهار داشت:کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1396 ، می‌توانند برای شرکت در آزمون مذکور منحصراً به شکل اینترنتی از روز یکشنبه بیست و سوم مهرماه تا سی‌ام مهرماه ثبت‌نام کنند.

وی با عنوان این که آزمون دوره هجدهم فراگیر کارشناسی ارشد در روز جمعه 8 دی ماه 96 برگزار می‌شود، افزود: داوطلبان  پذیرش‌شده آزمون فراگیر کارشناسی ارشد می‌توانند از بهمن ماه شروع به تحصیل کنند.

رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر در خصوص طرح فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور، عنوان کرد: آزمون دوره‌های فراگیر شامل سه تا چهار عنوان درسی است و در صورت قبولی، این دروس به عنوان دروس گذرانده دانشجو محاسبه خواهند شد.

وی در خصوص هزینه ثبت نام گفت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ هفتصد هزار ریال اقدام به ثبت‌نام کنند.

بحرانی تصریح کرد: دانشگاه پیام  نور با راه اندازی رشته‌های الکترونیک و با بهره‌گیری از اساتید مجرب سراسر کشور امکان بسیار خوبی برای علاقمندان به ادامه تحصیل به خصوص شاغلین و کسانی که فرصت کافی برای حضور در کلاس درس، ندارند فراهم ساخته است.

رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر بیان کرد: در حال حاضر دانشگاه پیام نور استان بوشهر دارای ده رشته حضوری شامل  فقه و مبانی حقوق اسلامی، روانشناسی تربیتی، روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، مطالعات فرهنگی، جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری، جغرافیا و برنامه ریزی روستایی، زبان‌شناسی همگانی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات فارسی کودک،گرایش پایداری، زبان و ادبیات عرب، شیمی و هشت رشته الکترونیک است که در سه مرکز بوشهر ،برازجان و گناوه دانشجوی کارشناسی ارشد می‌پذیرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=93281

نظـــرات شمـــا