کد خبر : 94719       تاریخ : 1396/09/05 13:13:15
تمام ظرفیت اشتغال استان جولانگاه نیروهای غیربومی است/ از نجابت مردم بوشهر سوء استفاده نکنید
خدری در صحن علنی مجلس:

تمام ظرفیت اشتغال استان جولانگاه نیروهای غیربومی است/ از نجابت مردم بوشهر سوء استفاده نکنید

پیغام: نماینده مردم بوشهر در مجلس گفت: آمار بیکاری استان بوشهر با هیچ وجدان، عدالت، انصاف و قانونی سازگاری ندارد.

پیغام: نماینده مردم بوشهر در مجلس گفت: آمار بیکاری استان بوشهر با هیچ وجدان، عدالت، انصاف و قانونی سازگاری ندارد.

به گزارش «پیغام» به نقل از خانه ملت؛عبدالحمید خدری در نطق میان دستور امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته بسیج، با بیان این که از نجابت مردم بوشهر بیش از این نباید سوء استفاده کرد؛ اظهار داشت: تمام ظرفیت اشتغال استان جولانگاه نیروهای غیر بومی شده است،از مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌خواهم مصوبه جذب ۵۰ درصد نیروها از مناطق بومی اقدام کند.

وی در ادامه سخنانش افزود: دولت‌مردان باید با دوری از اختلافات سلیقه‌ای در جهت رفع مشکلات کشور همت‌مضاعف به خرج داده و با بسیج امکانات کشور، بیکاری به عنوان ابرچالش بزرگ کشور را برطرف کنیم.
خدری با اشاره به مشکلات مردم زلزله زده کرمانشاه تاکید کرد: از همه ارکان کشور می‌خواهم با فرا رسیدن سرما نهایت همکاری را با زلزله‌زدگان غرب کشور داشته باشند.

گمرک بوشهر یک ماه تعطیل است

خدری با اشاره به ممنوعیت واردات کالا توسط افراد، گفت: نزدیک دو ماه است که اذهان مردم ساحل‌نشین از این مصوبه هیات دولت مشوش است و یک ماه است گمرکات استان بوشهر تعطیل شده‌اند. باید در اجازه واردات کالا توسط مردم تجدید نظر شود و نسبت به مردم جزیره خارک اهتمام ویژه به خرج دهید. این جزیره در اقتصاد کشور نقش بسزایی دارد. نسبت به رفع بیکاری و تصویب طرح جامع خارک اقدام کنید.

نماینده مردم بوشهر در مجلس با اشاره به تداوم گرفتاری‌های سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری، گفت: هموطنان زیادی گرفتاری اقدامات و تصمیمات موسسات مالی اعتباری شدند ضرورت دارد به شکلی دغدغه آنان رفع شود. دیگر نمی‌شود با گفتار درمانی مشکل را حل کرد. اگر مردم در خیابان‌ها خواسته‌های خود را مطالبه می‌کنند از ما نمایندگان ناامید شده‌اند. باید با اقدامات خود اعتماد را به جامعه برگردانیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94719

نظـــرات شمـــا