کد خبر : 94870       تاریخ : 1396/09/11 08:48
رویه ما استقبال از نقد منصفانه است/ اعتبارات آبیاری قطره‌ای به 77 میلیارد تومان افزایش یافت
استاندار بوشهر درنشست با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر مطرح کرد:

رویه ما استقبال از نقد منصفانه است/ اعتبارات آبیاری قطره‌ای به 77 میلیارد تومان افزایش یافت

پیغام: استاندار بوشهر گفت: رویه ما استقبال از نقد منصفانه است و انتظار داریم قلم بدستان حرمت قلم را پاس بدارند و منافع شخصی و فردی را مطرح نکنند واگر جایی هم مطرح شد ما موضوع را به خانه مطبوعات واگذار می کنیم .

به گزارش«پیغام»، عبدالکریم گراوند در نشست با  اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر با اشاره به  توسعه زیرساخت راه های استان بیان داشت: در اجرای پروژه جاده بوشهر- شیراز و دالکی به کنارتخته بامشکلاتی همراه بود، پیگیری لازم در این زمینه انجام شده و قبل از پایان سال اسناد مناقصه آماده و پروژه به پیمانکار تحویل داده خواهد شود.
گراوند به اجرایی شدن پروژه راه آهن بوشهر اشاره ای داشت و گفت: این پروژه خواسته مردم است و  به جد این موضوع را پیگیری می کنیم و مشکلاتی بر سر راه اجرایی شدن آن وجود دارد به کشور منتقل می نماییم.

وی با بیان این که اعتبارات در بخش کشاورزی ، آبزیان و سیستم آبیاری قطره در استان  200 درصد افزایش داشته است،  اذعان داشت: اعتبارات آبیاری قطره‌ای این استان از 27 میلیارد تومان به 77 میلیارد تومان ارتقاء یافته و به استان ابلاغ شده است.
گراوند کم آبی و ورود فاضلاب به دریا را یکی دیگر از مشکلات استان عنوان کرد و بیان داشت: وارد شدن فاضلاب شهری  به دریا اگر ساماندهی نشود در سال های آینده به لحاظ زیست محیطی مشکلاتی ایجاد خواهد کرد.
وی به تعامل با رسانه های استان تاکید کرد و گفت: رویه ما استقبال از نقد منصفانه است و انتظار داریم قلم بدستان حرمت قلم را پاس بدارند  و مسائل شخصی و فردی  را مطرح نکنند و اگر جایی هم مطرح شد ما موضوع  را به خانه مطبوعات واگذار می کنیم .
استاندار بوشهر اضافه کرد: اگر اصحاب روزنامه نظرات کارشناسی در جهت توسعه و پیشرفت استان  ارائه دهند ما استقبال می‌ کنیم .

گراوند با بیان این که اصحاب رسانه چشم بینای جامعه هستند، خاطر نشان کرد: مطبوعات علاوه بر این که مشکلات مردم را به گوش مسئولان می رسانند و چشم بینای جامعه هستند از انحرافات جلوگیری می‌کنند و اصحاب رسانه و مطبوعات می‌توانند آمر به معروف و ناهی از منکر باشند.

استاندار بوشهر به نشست ماهانه با اصحاب رسانه تاکید کرد و اظهار داشت: نشست‌های فصلی با اصحاب رسانه در دستور کار خانه مطبوعات و روابط عمومی قرار بگیرد تا پایان هر فصل نشستی با اصحاب رسانه داشته باشیم.
 

منبع عکس/ استانداری بوشهر


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94870

نظـــرات شمـــا