کد خبر : 94894       تاریخ : 1396/09/11 07:30:12
ایران در گروه مرگ / ایران، اسپانیا و پرتغال و مراکش در گروه دوم مسابقات

ایران در گروه مرگ / ایران، اسپانیا و پرتغال و مراکش در گروه دوم مسابقات

پیغام: بر اساس قرعه کشی جام جهانی فوتبال در کاخ کرملین ، تیم ملی ایران در قرعه ای بسیار بسیار دشوار با تیم های اسپانیا و پرتغال و مراکش در گروه B جام جهانی روسیه قرار گرفت تا این بار شانس یار کی روش و شاگردانش نباشد.

پیغام: تیم ملی ایران طبق قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه دوم بازی‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش رقابت خواهد کرد.

به گزارش«پیغام»، کمتر از شش ماه تا آغاز بیست و یکمین دوره رقابت‌های جام جهانی، روز جمعه آیین قرعه ‌کشی رقابت ‌های جام جهانی با حضور نمایندگان کشورهای شرکت‌کننده و شماری از بازیکنان مطرح فعلی و سابق فوتبال انجام شد و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند. تیم ایران که برای چهارمین بار به جام جهانی صعود کرده براساس قرعه کشی انجام شده در گروه دوم رقابت ها در کنار تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار گرفت. براساس قرعه کشی انجام شده، ایران در نخستین بازی خود به مصاف مراکش خواهد رفت.

ایران در اولین دیدار خود باید ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد ۹۷) ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران در سنت پترزبورگ برابر مراکش به میدان برود.بازیکنان ایران در دومین دیدار ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد ۹۷) در کازان به مصاف تیم ملی اسپانیا می‌رود.در انتها ایران در سومین بازی خود ۲۵ ژوئن (۴ مرداد ۹۶) در سارانسک به مصاف پرتغال خواهد رفت.

جدول قرعه کشی جام جهانی روسیه 2018

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94894

نظـــرات شمـــا