کد خبر : 96287       تاریخ : 1396/10/17 13:38:21
هیات تجاری به نمایشگاه غذایی ژاپن اعزام می‌شود
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر؛

هیات تجاری به نمایشگاه غذایی ژاپن اعزام می‌شود

پیغام: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: همزمان با برپایی نمایشگاه مواد غذایی در ژاپن در اسفند ماه یک هیات تجاری از کشورمان به این نمایشگاه اعزام می‌شود.

به گزارش«پیغام»؛ ابوالقاسم محمد زاده بیان کرد: معرفی توانمندی‌های شرکت‌های داخلی در نمایشگاه‌های بین‌المللی از مهمترین اهداف و برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت است که باعث معرفی محصولات در محیط بین‌المللی، افزایش صادرات و رونق تولید می‌شود.

وی افزود: در همین راستا سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد هیات تخصصی تجاری و بازاریابی متشکل از بنگاه‌های توانمند تولیدی و تجاری بخش‌های کشاورزی و صنایع غذایی را همزمان با برپایی نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی (فودکس2018) از تاریخ 15 تا 18 اسفندماه امسال به کشور ژاپن اعزام کند.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر تصریح کرد: بنگاه‌های اقتصادی استان می توانند به‌منظور معرفی توانمندی‌های خود در این نمایشگاه حضور فعال داشته و کسب و کار خود را در فضای بین المللی رونق بیشتری دهند.

وی تشریح کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، اعضای هیات اعزامی ضمن بازدید از نمایشگاه مذکور و انجام مذاکرات تجاری با بنگاه‌های حاضر در نمایشگاه، نسبت به بازدید از واحدهای مرتبط با موضوعات نمایشگاه و برگزاری نشست و مذاکرات تجاری (B2B) اقدام خواهند کرد.

ابوالقاسم محمد‌زاده گفت: بنگاههای اقتصادی متقاضی می‌توانند جهت کسب هر گونه اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این رویداد با شماره های 7-88561195(021) تماس بگیرند.

نمایشگاه بین‌المللی مواد غذایی(فودکس2018)  از تاریخ 15 تا 18 اسفندماه در کشور ژاپن برگزار می‌شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96287

نظـــرات شمـــا