کد خبر : 96551       تاریخ : 1396/10/24 14:28
الماسی: پیگیری آلودگی رودخانه ریز از طریق وزارت نفت و سازمان محیط زیست

الماسی: پیگیری آلودگی رودخانه ریز از طریق وزارت نفت و سازمان محیط زیست

پیغام: نماینده مردم شهرستان‌های جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:برای بررسی‌های موضوع آلودگی این رودخانه، امروز از طریق وزارت نفت و سازمان محیط زیست پیگیری خواهم کرد

به گزارش «پیغام»؛ سکینه الماسی در حاشیه بازدید از رودخانه بخش ریز که طی هفته اخیر به دلیل آلودگی آب سبب تلف‌شدن هزاران ماهی شده، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم، اظهار داشت: برای بررسی‌های سریع‌تر موضوع  آلودگی این رودخانه، امروز از طریق وزارت نفت و سازمان محیط زیست پیگیری خواهم کرد

وی بیان کرد: اطمینان‌یافتن از تامین آب شرب سالم در بخش ریز برای ما بسیار مهم خواهد بود و برای روشن‌شدن موضوع و یافتن راه‌کاری اساسی در کنار مردم و شوراهای اسلامی بخش ریز خواهم بود.

نماینده مردم شهرستان‌های جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: موضوع آلودگی رودخانه با حضور متخصین و کارشناسان باید رفع شود تا مشکلی برای سلامتی اهالی بخش‌ریز ایجاد نشود.

گفتنی است طی هفته اخیر، آلودگی آب رودخانه جنگل گلوبردکان ریز سبب تلف‌شدن هزاران ماهی و آبزیان این رودخانه شده و گلایه و انتقادهای مردم و دوست‌داران محیط زیست شهرستان جم را به همراه داشته است.

خطرات آلودگی رودخانه بخش ریز واقع در شهرستان جم این روزها به دلیل این که آب شرب شهر ریز از سفره‌های زیرزمینی این منطقه تامین می‌شود، به اصلی‌ترین نگرانی مردم تبدیل شده است.

صبح امروز نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی به همراه نائب رئیس شورای اسلامی استان بوشهر و برخی فعالان محیط زیست و مسوولان محلی از رودخانه جنگل گلوبردکان ریز بازدید کردند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96551

نظـــرات شمـــا