کد خبر : 97971       تاریخ : 1396/12/19 14:28
شیعه شدن دختر تایوانی در حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر + تصاویر

شیعه شدن دختر تایوانی در حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر + تصاویر

پیغام: این بانوی تایوانی بعد از مسلمان شدن نام "فاطمه"را برای خود انتخاب کرد.

پیغام: خانم «هن چن جن» دختر اهل کشور تایوان با ذكر مبارك شهادتین  مسلمان شد.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومي امام جمعه بوشهر، صبح امروز شنبه (19 اسفند)، خانم «هن چن جن» بانوی اهل کشور تایوان، بعد از انجام تحقیقات لازم در حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با ذكر مبارك شهادتین به دین اسلام مشرف شد و رسماً مذهب شیعه جعفری را به عنوان مذهب خود انتخاب نمود.

آیت الله صفایی بوشهری بعد از مسلمان شدن این بانوی تایوانی، یک جلد کلام الله مجید به عنوان کتاب مقدس مسلمانان به وی عطا کرد. سپس خطبه عقد ایشان و جوان بوشهری که هر دو در کشور تایوان در یک دانشگاه تحصیل می کرده و از طریق وی با دین مبین اسلام آشنا شده بود را قرائت نمود.

این بانوی تایوانی بعد از مسلمان شدن نام "فاطمه"را برای خود انتخاب کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در ابتدای این دیدار، ضمن خوش‌آمد گویی به این بانوی تایوانی، اظهار داشت: از اینکه خداوند به شما توفیق داد که در رابطه با مسائل اساسی عالم خلقت تفکر کنید و با برهان و عقلانیت به نتیجه برسید، خیلی خوشحال هستم و امیدوارم با مطالعات و تحقیقات خود به مطالب مهمتر این نیز دست پیدا کنید.

سپس آیت الله صفایی بوشهری در رابطه با فلسفه وجود خداوند و انسان و مبانی دین اسلام مطالبی به اختصار برای ایشان بیان فرمود.

 

 

 

 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97971

نظـــرات شمـــا