توضیحات فرمانده انتظامی استان بوشهر درباره یک قتل در بوشهر؛
خودرو عوامل قتل بوشهر در دیلم واژگون شد/ دو نفر کشته و یک نفر مصدوم شدند+عکس و فیلم
پیغام: فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به وقوع یک قتل در بوشهر گفت: خودرو عوامل قتل که به سمت خارج از استان در حال فرار بودند در دیلم واژگون شد.
كدخبر: 111055
1398/07/25

 به گزارش«پیغام»، سردار خلیل واعظی در جمع خبرنگاران، زمان وقوع این قتل را ساعت ۲۰ چهارشنبه‌شب عنوان کرد و اظهار داشت: این قتل در مقابل یک نمایشگاه اتومبیل در محلات جنوبی شهر با شلیک اسلحه انجام شد.

وی با اشاره به اینکه قاتل و همدستانش پس از قتل بلافاصله متواری شدند اضافه کرد: این قتل در انظار مردم انجام شد و بررسی اولیه نشان داد از ۱۲ گلوله شلیک شده از اسلحه قاتل هشت گلوله به مقتول اصابت کرده بود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: با حضور کارآگاهان پلیس و فعال شدن واحدهای اطلاعاتی و عملیاتی مشخص شد عوامل این حادثه پس از تیراندازی به مقتول با استفاده از یک دستگاه خودرو بدون پلاک به سرعت از شهر بوشهر خارج و در تلاش برای خروج از استان هستند.

وی بیان کرد: با ابلاغ دستورات هوشیاری به شهرستان‌های تابعه این خودرو شناسایی ودر ورودی شهر دیلم در طرح عملیاتی پلیس قرار گرفت و بدون توجه به دستورات پلیس با سرعت زیاد ادامه مسیر داد.

سردار واعظی گفت: خودرو مذکور به علت سرعت زیاد و ناتوانی در کنترل، به تیر برق برخورد ودچار آتش سوزی شد. با اعلام پلیس بلافاصله نیروهای امدادی و آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند ولی به علت شدت برخورد دو نفر از سرنشینان خودرو جان خود را از دست دادند و نفر سوم نیز مصدوم شد که در بیمارستان  تحت درمان است.

وی با بیان اینکه مقتول و عوامل این قتل همگی اهل یکی از استان‌های همجوار هستند خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو اسلحه به کار رفته در قتل و تعدادی فشنگ مربوطه کشف شد.

  

  

  

منبع: