جنگ نمایندگان بوشهر برای ماندن در لیگ برتر فوتبال
نمایندگان بوشهر در لیگ برتر فوتبال که رده‌های آخر جدول قرار دارند، تمام تلاش خود را برای ماندن در لیگ به کار گرفته‌ و اعلام کرده‌اند که تا لحظه آخر می‌جنگند.
كدخبر: 117205
1399/05/25

به گزارش «پیغام»به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال، ساعت ۲۰:۴۵ امشب پارس جنوبی جم در ورزشگاه تختی این شهر میزبان فولاد است و شاهین شهرداری بوشهر مهمان صنعت نفت آبادان.

نمایندگان بوشهر اکنون در دو رده آخر جدول هستند.

پارس جنوبی جم که دیدار هفته گذشته خود را در برابر ماشین سازی یک بر یک مساوی تمام کرد و حالا در رده پانزدهم جدول است، امشب میزبان تیمی است که در جایگاه چهارم جدول قرار دارد؛ آن هم در شرایطی که سه بازیکن اصلی خود را در اختیار ندارد.

سهمیه پارس جنوبی را حفظ کنیم

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: برای این بازی محمد نوری و محمود شفیعی را به علت چهار اخطاره بودن و بابک حاتمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، اما ناامید هم نیستم، زیرا سایر بازیکنان انگیزه بسیار بالایی دارند.

سید سیروس پورموسوی ادامه داد: در مجموع دو بازی تلاش می‌کنیم سهمیه پارس جنوبی را در لیگ برتر حفظ کنیم، چون واقعا اعتقاد داریم بازیکنان این تیم توانایی ماندن در لیگ برتر را دارند.

او افزود: در چند روز اخیر ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده است.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بیان کرد: با وجود مشکلات مالی که بازیکنان در چند ماه گذشته داشتند به مسئولان قول دادم که در دو دیدار پایانی لیگ بچه‌ها با تمام وجودشان بازی می‌کنند.

پورموسوی با اشاره به شناخت خوبش از تیم فولاد گفت: شاید حدود ۵۰ درصد از تیم کنونی فولاد بازیکنانی هستند که در سال‌های گذشته خودم جذب کرده بودم. با وجود تمام احترامی که برای فولاد، کادر فنی و بازیکنان خوب آن‌ها قائلم، اما با توجه به شرایطی که داریم امیدوارم پیروز میدان ما باشیم.

تیم‌ها بازی واقعی خود را ارائه دهند

او افزود: بازی مهمی برای ما و فولاد است، چون فولاد به دنبال کسب سهمیه است و امیدوارم بازی خوبی از سوی هر دو تیم برگزار شود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم عنوان کرد: انتظار داریم تیم‌هایی که بازی می‌کنند و این دیدار‌ها برای آن‌ها اهمیتی ندارد بازی واقعی خود را ارائه دهند تا در بقا و سقوط تیم‌‏ها حقی ضایع نشود.

پورموسوی گفت: امیدوارم مثل همیشه فوتبال ایران ثابت کند که پاک است و همه بدون هیچ دغدغه‌ای در زمین بازی نتیجه مدنظر خود را کسب کنند.

پاشازاده به دنبال دفاع از حقانیت شاهین بوشهر

اما شاهین شهرداری بوشهر که نتوانسته خود را از قعر جدول جدا کند امشب در برابر مهمان خود صنعت نفت آبادان به میدان می‌رود؛ تیمی که در رده هفتم جدول قرار دارد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفته، به دنبال دفاع از حقانیت تیمش در هفته‌های پایانی است.

مهدی پاشازاده که معتقد است تیمش هنوز بخت ماندن در لیگ را دارد افزود: برابر نفت آبادان راهی جز پیروزی نداریم؛ در سه بازی گذشته بازی خوبی ارائه دادیم و فقط یک گل را دریافت کردیم و این رویه را برابر نفت آبادان هم ادامه می‌دهیم.

او درباره بهبود عملکرد خط دفاعی تیمش گفت: خط دفاعی شاهین عادت به گل خوردن داشت، ولی در سه بازی گذشته از این عادت فاصله گرفت و فقط یک گل آن هم روی اشتباه فردی دریافت کرد.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درباره حواشی پیرامونی تیمش گفت:در تمرین گفتم برای هواداران و شرفمان باید نتیجه بگیریم؛ دارایی باشگاه ما همین است. گاهی اوقات من سخت‌گیری می‌کنم و حساس هستم. باشگاه هر چه داشته به میان آورده است. اگر الان بخواهیم از دست باشگاه عصبانی باشیم، نمی‌شود. من به حسین مالکی هم گفتم که از باشگاه ناراحت نباشد، زیرا دارایی باشگاه همین است.

پاشازاده ادامه داد: تیم فوتبال تراکتور با هواپیمای اختصاصی به بوشهر آمد و با آن بازیکنان؛ مقابل ما متوقف شد و رفت. من با چهار تا بچه توانستم آن کار را انجام دهم. فقط می‌خواستم ارزش کار بازیکنانم نشان داده شود و همه بدانند اگر پول نداریم، مردانه می‌جنگیم. این تمام حرف‌های من از مصاحبه‌های قبلی بود و شاید مدل حرف زدن من بد بود. از هواداران ممنونیم و تا ثانیه آخر می‌جنگیم. امیدوارم بازی مقابل صنعت نفت سالم و دیدنی باشد و هواداران به آن افتخار کنند.

او عنوان کرد: سعی می‌کنیم به بازیکنان القا کنیم که به جای بازی احساسی، منطقی بازی کنند و با شخصیت به میدان بروند و باشخصیت هم از زمین خارج شوند؛ این مهم‌ترین نکته برای ماست.

منبع: