روند اجرایی پروژه ملی خط ریلی بوشهر - شیراز تسریع شود
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تلاش شود که روند اجرایی پروژه ملی خط ریلی بوشهر - شیراز تسریع شود.
كدخبر: 117685
1399/06/30

به گزارش «پیغام»؛ عبدالکریم جمیری صبح یکشنبه در بازدید از روند اجرای خط ریلی بوشهر - شیراز اظهار داشت: توسعه و پیشرفت استان بوشهر نیازمند تدابیر لازم برای اتصال این استان به خط ریل سراسری است.

وی با اشاره به اینکه راه‌آهن نقشی اساسی در توسعه اقتصادی استان بوشهر خواهد داشت اضافه کرد: امیدواریم با تغییر نگرش مسئولان کشور شاهد تسریع در راه‌اندازی راه‌آهن بوشهر - شیراز باشیم.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی روند کنونی اجرای این پروژه را کند دانست و ادامه داد: باید تلاش شود که روند اجرایی پروژه ملی خط ریلی بوشهر - شیراز تسریع شود.

وی با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای این طرح خاطرنشان کرد: اتصال به شبکه ریلی در بهبود شاخص‌های اقتصادی استان تأثیر بسیار زیادی دارد و این موضوع را با جدیت دنبال می‌کنیم.

جمیری راه‌آهن را یکی از مطالبات مردم استان و یک نیاز اساسی در بوشهر دانست و افزود: نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با حساسیت ویژه‌ای این موضوع را دنبال کرده و به دنبال تسریع در روند اجرایی آن هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تلاش داریم تا طرح‌هایی نظیر راه‌آهن که در معیشت و اقتصاد و اشتغال مردم استان تأثیر دارد را پیگیری و دنبال کنیم.

منبع: