مهدی قائدی: بعد از ازدواج وضعیت زندگی ام تغییر کرد
پیغام: مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: شرایط خوب من از جایی رقم خورد که ازدواج کردم و وقتی وضعیت زندگی‌ام عوض شد شرایط من هم تغییر کرد.
كدخبر: 117688
1399/06/30

به گزارش«پیغام» به نقل از ایلنا،مهدی قائدی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از بازی با الشرطه اظهار داشت: خیلی بازی سختی در پیش داریم. با نیامدن الوحده به مسابقات هم کار ما سخت تر شد و هم راحت تر.

وی افزود: فینال بازی های ما دیدار با الشرطه است.نباید از این بازی امتیاز از دست بدهیم و فقط باید ببریم تا به سرگروهی و مرحله بعد فکر کنیم.روز گذشته هم علی کریمی به تمرینات ما اضافه شد و امیدوارم با قدرت اولین مسابقه را پشت سر بگذاریم.

مهاجم تیم استقلال در خصوص اینکه تیمش در این چند روز استراحت بیشتری نسبت به رقبا کرده است گفت: این اتفاق خوب بود چون در این هوا بدنهایمان سازگاری پیدا کرد. الشرطه 2 بازی انجام داده و الان در سخت ترین شرایط به مصاف ما می‌آید . آنها خسته هستند و این موضوع می‌تواند به نفع ما باشد.

قائدی با اشاره به همبازی بودن با شیخ دیاباته عنوان کرد: شیخ انسان خوب و بازیکن بزرگی است. برای من باعث افتخار است که کنار او بازی می‌کند. اوایل که به تیم آمد با خودم گفتم شاید او مثل مهاجمان قبلی ما نباشد اما در شرایط بازی که او را دیدم متوجه شدم از نظر فنی و کیفی با بقیه خیلی فرق دارد.

وی افزود: او الان فارسی را راحت یاد گرفته و راحت تر می‌شود با او ارتباط برقرار کرد.مهاجم بودن صحبت کردن هم نمی‌خواهد چون ذهن یکدیگر را می‌خوانیم. سبک بازی ما برای همه آشکار شده و همه می‌دانند چگونه کار می‌کنیم.

مهاجم استقلال در خصوص درخشش در این فصل تصریح کرد: شرایط خوب من از یک جایی رقم خورد که ازدواج کردم.وقتی وضعیت زندگی‌ام عوض شد شرایط من هم تغییر کرد. امسال کارم را رویایی شروع کردم و خودم این روزها را می‌دیدم.خدا را شکر می‌کنم که توانستم دل هواداران استقلال را شاد کنم.

قائدی در خصوص اینکه با زدن 10 گل کار خیلی سختی انجام داد و آیا قول دیگری می‌دهد یا خیر عنوان کرد: نه! دیگر قول نمی‌دهم.البته همه سعی و تلاشم را می‌کنم که نام استقلال همیشه بالا باشد.

منبع: