رئیس هیئت کاراته استان بوشهر برکنار شد
پیغام: در نشست مجمع فوق‌العاده هیئت کاراته استان بوشهر با حضور نایب رئیس فدراسیون، رئیس هیئت کاراته استان بوشهر برکنار شد.
كدخبر: 117830
1399/07/07

پیغام: نشست مجمع فوق‌العاده هیئت کاراته استان بوشهر ظهر امروز  با حضور نایب رئیس فدراسیون کاراته، نماینده وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر و اعضای مجمع هیئت کاراته برگزار شد.

به گزارش «پیغام»به نقل از تسنیم؛ احمد بهروزیان‌فرد مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در این آیین  با تاکید بر رفع مشکلات هیئت کاراته استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به اختلاف نظرهایی که  اعضای  هیئت کاراته استان بوشهر با رئیس هیئت داشتند این مجمع با هماهنگی  وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون کاراته برای رفع مشکلات برگزار شد.

 بهروزیان‌فرد افزود: آنچه که اعضای مجمع  در این نشست تصمیم گیری کنند مورد تایید اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و فدراسیون کاراته است.

وی با تاکید بر همدلی و وفاق برای توسعه و پیشرفت اضافه کرد: آنچه سبب پیشرفت و رشد رشته‌های ورزشی می‌شود همدلی و وفاق اعضا هیئت است.

وی رشته کاراته را یکی از رشته‌های مدال‌آور استان دانست و بیان کرد:  اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر به هیئت‌ کاراته توجه ویژه دارد.

 در این نشست با رای اعضای مجمع هادی زیدی از سمت ریاست هیئت کاراته استان بوشهر برکنار شد.

منبع: