نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر:
شهید فخری زاده منشأ خدمات فراوان در عرصه‌های دفاعی، علمی و فناوری بودند
پیغام: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: ترورهای جنایت‌کارانه نشان از عمق ترس سران جهان استکبار از پیشرفت علمی، تولیدات دانش بنیان و اقتدار همه جانبه ایران دارد.
كدخبر: 120871
1399/09/08
 

به گزارش«پیغام»، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت شهادت شهید فخری زاده اظهار داشت: منطق جهان استکبار، شرارت، جنایت، خشونت، تحریف، مقابله، براندازی و چپاول ثروت‌ها و سلطه جویی بر مراکز قدرت است.

وی اضافه کرد: تنها راه اقتدار ایران اسلامی، پیروی از هدایت‌های مقام معظم رهبری  و اتّکا و اعتماد هر چه شجاعانه‌تر و با همت والا به توان داخلی و دوری از نزدیکی به این جرثومه‌های فساد و جنایت جهانی است.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: بی تردید افشای طراحان و عوامل پشت پرده و مسببان این جنایت ضد انسانی در فضای ملی و فراملی و مجامع بین المللی و برخورد قاطع با عوامل مستقیم و غیر مستقیم آن، اندکی از انتظارات انقلابی مردم ایران در مقابل این قبیل جنایات است.

وی افزود: آن شهید ولایتمدار منشأ خدمات فراوان و تولیدات نوپیدا در عرصه‌های مختلفِ توان دفاعی و پیشرفت‌های هسته‌ای و خدمات گسترده علمی و فناوری به ویژه پزشکی بودند و به عنوان یک شخصیت علمی ممتاز در فضای دانشی جهان شناخته شده بود.

آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: شهید فخری زاده به عنوان یک مبتکر خلاق و مدیر توانمند علمی از وی یاد می‌شد و به همین جهت همواره مورد توطئه، شقاوت و جنایت صهیونیسم بین الملل و کاخ سیاه و جنایت آمریکا بود.

وی تاکید کرد: بی تردید این ترور جنایت‌کارانه نشان از عمق ترس سران جهان استکبار از پیشرفت علمی، تولیدات دانش بنیان و اقتدار همه جانبه ایران دارد که بحمدالله با هدایت‌های مقام معظم رهبری روز به روز بر توان خودکفایی و مرجعیت علمی و تولیدات دانایی محور ایران اسلامی افزوده می‌شود.

امام جمعه بوشهر افزود: این ترور ضد انسانی بر همه جهان، جنایات و خیانت‌های سرکرده‌های شرارت بین‌المللی آمریکا، رژیم صهیونیستی و وابستگان مرتجع آنان در منطقه و پوشالی بودن مجامع حقوق بشری را افشا کرد.

وی گفت: این ترور همانند دیگر ترورهای شخصیت‌های ارزشمند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، برهان و دلیل روشنی بر تروریسم دولتی آمریکا و رژیم غاصب و فاسد صهیونیستی و وابستگان آن و مظلومیت و قربانی شدن ایران اسلامی و انقلابی و شخصیت‌های مؤثر و سرمایه‌های ارزشمند این کشور دارد.

منبع: