دختران ملی‌پوش رزمی‌کار مقام‌آور گناوه استقبال شدند
دختر ورزشکار ملی‌پوش رزمی‌کار مقام‌آور شهرستان گناوه در مسابقات قهرمانی آسیا و اپن کاپ خاورمیانه ۲۰۲۳ به میزبانی امارات (دبی)، در میان حضور پرشور مردم و مسئولان وارد این بندر شدند.
كدخبر: 163412
1402/08/29

به گزارش «پیغام»به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان بوشهر؛ این افتخارآفرینان که در رشته رزمی پنچاک سیلات موفق به کسب عناوین متعدد شدند، روز شنبه در جوار یادمان شهدای گمنام با اهدای گل و شیرینی، استقبال و در آغوش خانواده‌های خود قرار گرفتند.

در این مسابقات فاطمه اسدی موفق به کسب نائب قهرمانی و مدال برنز، نادیا خادم زاده ۲ عنوان برنز، اکرم ایزدپناه و مهشید دشتی صاحب مدال برنز شدند.

فرماندار گناوه در آئین استقبال گفت: کسب عناوین متعدد توسط شیر دختران گناوه در مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی امارات مایه مباهات،افتخار و اقدامی ارزشمند برای این شهرستان و کشور است.

محمدتقی صفری افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی به بانوان ارزش و ابهت و جایگاه والایی قائل شده است و در ابعاد زندگی فردی و اجتماعی بخصوص در بحث مدیریت و ورزش بخوبی ایفای نقش کرده‌اند.

وی گفت: جوانان غیور ایران اسلامی بخصوص بانوان در برهه کنونی با تبعیت از رهبری در میادین ورزشی خوب درخشیده و به عنوان سفیران نظام با اقتدار و صلابت در میادین مختلف بخصوص ورزشی بارها پرچم مقدس جمهوری اسلامی را در جهان به اهتزاز در آورده‌اند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه نیز گفت: ورزشکاران این شهرستان در میادین بین المللی و آسیایی تاکنون برای کشور افتخارات زیادی به ارمغان آورده‌اند که بخشی از آن تعلق به رزمی کاران دارد.

کاظم فتحی افزود: هیات انجمن‌های ورزش های رزمی شهرستان با مدیریت خوب خالد خلیلی دارای ورزشکاران مستعد و زبده در بخش بانوان و مردان است که توانستند در میادین داخلی و خارجی خوب بدرخشنند و نمونه آن کسب موفقیت دختران رزمی کار در مسابقات آسیایی امارات است.

 

منبع: