رسانه‌ها برای دریافت یارانه، فعالیت خود را ساماندهی کنند
پیغام: وی همچنین از برگزاری کارگاههای آموزشی خانه مطبوعات در مهرماه خبر داد و گفت: برگزاری اردوهای تفریحی و تسهیلات ارزان قیمت خرید برای اعضا نیز در دست پیگیری است.
كدخبر: 92625
1396/06/28

پیغام: مدیرخانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر گفت: پرداخت یارانه ها به رسانه ها تابع ضوابط خاصی از جمله انتشار مستمر و کیفیت بخشی به فعالیت نشریه است، از این رو صاحبان رسانه ها برای بهره مندی از این یارانه ها می بایست فعالیت خود را بر اساس شاخص های تعیین شده از سوی معاونت مطبوعاتی ساماندهی کنند.

به گزارش «پیغام»؛ مازیار هوشمند با اشاره به شیوه های مختلف پرداخت یارانه از سوی دولت به مطبوعات، افزود: معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به عنوان دستگاه متولی امور رسانه ها، در ابتدای هر سال دستورالعملی تحت عنوان «بسته حمایتی رسانه ها» منتشر و ابلاغ می نمایده نشریات می توانند با اجرای دقیق این برنامه از یارانه های دولت به خوبی بهره مند شوند.

اولین شرط بهره مندی از یارانه، ثبت اطلاعات در سامانه جامع

وی با تأکید بر ضرورت ثبت مشخصات رسانه ها در «سامانه جامع رسانه‌های کشور»، گفت: اولین شرط برای برخورداری از کمک های دولت، ثبت مشخصات رسانه در این سامانه است که خوشبختانه اکثر رسانه ها نسبت به این مورد اقدام نموده اند، اما بعضاً فرایند ثبت مشخصات رسانه خود را تکمیل و به اتمام نرسانده اند.

وی افزود: دومین شرط برخورداری از یارانه ها، انتشار و فعالیت منظم رسانه است که در این راستا صاحبان رسانه ها باید چاپ و انتشار کار خود را در سامانه جامع رسانه ها تحت عنوان «اعلام وصول» به ثبت رسانند.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر با اشاره به ضرورت شرکت در طرح رتبه بندی روزنامه ها و ارزیابی کیفی سایر نشریات، گفت: روزنامه ها با شرکت در طرح رتبه بندی، و سایر نشریات با تکمیل فرم خود اظهاری ارزیابی کیفی و ارسال آن از طریق سامانه جامع رسانه های کشور، نسبت به دریافت امتیاز ارزیابی خود اقدام نمایند، تا در لیست واجدین دریافت یارانه قرار گیرند. 

مازیار هوشمند خاطرنشان کرد: عدم ثبت برخی مشخصات از جمله مشخصات مالی رسانه خود در سامانه جامع رسانه های کشور یکی از دلایل عدم برخورداری از یارانه است که برخی صاحبان امتیاز در این مورد با تعلل و کوتاهی خود، یارانه مطبوعه شان را از دست داده اند.

یارانه مستقیم کاغذ مانند گذشته نیست

سخنگوی شورای مرکزی خانه مطبوعات کشور با اشاره به گلایه برخی مدیران رسانه ها مبنی بر عدم دریافت یارانه کاغذ، افزود: یارانه مستقیم موسوم به یارانه کاغذ از سال ۹۶ تابع دستورالعمل خاصی شده و مانند گذشته پرداخت نمی شود.

وی ادامه داد: همانطور که در بسته حمایتی سال 96 آمده، فقط 12 گروه از رسانه ها یارانه مستقیم خواهند گرفت، امّا دریافت یارانه از سوی ساير نشريات بستگي به اعتبارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان گفت: رسانه‌هایی كه حداقل 60 درصد مطالب موضوع انتشار آن‌ها انحصاراً در يكي از زمينه‌های قرآن، معارف اسلامي،‌ احكام اسلامي يا شعائر ديني، فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع مقدس، ترویج سبک زندگی اسلامی– ایرانی، هر یک از محورهای٢٤ گانه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ سازي آن، ترویج زبان فارسی، پرهیز از واگرایی و تحکیم همبستگی ملی توسط روزنامه‌ها و هفته نامه‌هایی که با گستره توزیع استانهای مرزی منتشر می‌شوند، افزایش سواد علمی جامعه، معرفي و نقد كتاب، فرهنگ وقف و ساير فعاليت‌هاي خيريه اي، قانون انتشار دسترسي آزاد به اطلاعات، توسعه ايرانگردي با رويكرد جذب جهانگرد، محيط زيست و حل آسیب‌های اجتماعی باشد، و این موضوع فعالیت خود را به معاونت مطبوعاتی اطلاع دهند، از یارانه مستقیم برخوردار می شوند، که يارانه اين نشريات، حسب مورد تا 3 برابر قابل افزايش است.

هوشمند تأکید کرد: امتياز كيفي این رسانه ها می بایست بالاتر از متوسط امتيازات كيفي نشريات باشد.

یارانه بیمه، یک حمایت دیگر از رسانه

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر یارانه بیمه رسانه ها را یکی دیگر از حمایت های دولت به رسانه ها برشمرد، و افزود: دولت در راستای امنیت شغلی کارکنان رسانه ها و حمایت از رسانه هایی که کارکنان خود را بیمه می نمایند، به آن رسانه ها یارانه بیمه پرسنل پرداخت می نماید، که صاحبان رسانه ها می بایست لیست بیمه و رسیدهای پرداخت حق بیمه را در صفحه کاربری خود در سامانه جامع رسانه ها بارگزاری نمایند. 

سخنگوی شورای مرکزی خانه مطبوعات کشور یارانه اشتراک روزنامه ها و نشریات را از دیگر موارد حمایتی دولت عنوان کرد، و گفت: شرایط برخورداری از یارانه اشتراک نشریات، بعد از تعیین ضریب کیفی نشریه و سطح اعلام وصول و ثبت نام در سامانه اشتراک نیم بها برای رسانه ها فراهم می شود.

وی ادامه داد: یکی دیگر از یارانه ها، یارانه مجلات برگشتی است، که این کمک فقط به نشریاتی که نوع چاپ آن ها مجله ای است، اختصاص می یابد.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان با اشاره به اینکه مطبوعات استان به دلایلی از جمله انتشار نامنظم و عدم ثبت اعلام وصول و همچنین عدم شرکت در طرح ارزیابی کیفی نتوانسته اند از حمایت های یارانه ای دولت به نحو مطلوبی بهره مند شوند، افزود: برخورداری مناسب و درست از یک حمایت تابع فعالیت منظمی است که صاحبان رسانه ها برای دریافت بهتر این کمک های دولتی باید فعالیت خود را ساماندهی کنند.

مازیار هوشمند گفت: سامان دادن فعالیت یعنی کار حرفه ای، و خانه های مطبوعات برای ارتقاء کمی و کیفی رسانه های محلی و حرفه ای شدن فعالیت آنان بنا شده است.

وی افزود: از مدیران مسئول رسانه ها می خواهیم برای استفاده بهتر از فرصت های حمایتی با خانه مطبوعات همکاری نمایند تا این تشکل نیز بتواند به این رسانه ها کمک و یاری رساند.

از دوره های آموزشی تا تسهیلات بانکی

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه مدیران مسئول، سردبیران، خبرنگاران، عکاسان خبری، گرافیست ها و صفحه آراهای رسانه ها از مهر ماه آغاز می شود، و اولین تور تفریحی – آموزشی این خانه نیز در ماه آینده برگزار خواهد شد.

هوشمند استفاده از امکانات فرهنگی، ورزشی و تفریحی رایگان و نیم بها به اعضای خانه مطبوعات را یکی دیگر از برنامه های این خانه عنوان کرد، و گفت: در اولین گام و با امضاء تفاهم نامه ای با مؤسسه فرهنگی و ورزشی شهرداری بوشهر، خواهران عضو خانه مطبوعات استان بوشهر می توانند به صورت رایگان از پلاژ بانوان شهرداری بوشهر استفاده نمایند.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر افزود: به زودی و با معرفی خانه مطبوعات، اعضای این خانه می توانند از تسهیلات خرید کالای اساسی منزل و خودرو بهره مند شوند.

منبع:
استعفای دبير حزب كارگزاران استان بوشهر در اعتراض به دخالت استاندار در امور داخلي حزب
پیغام: سیروس بنه‌گزی دبیر حزب کارگزاران سازندگی شعبه بوشهر در نامه ای خطاب به غلامحسین کرباسچی از این سمت استعفا کرد.
كدخبر: 92624
1396/06/28

به گزارش«پیغام»؛ متن این بیانیه که با عنوان "سياست ورزي و تحزب گرايي ارزاني صاحبان زر و زور و تزوير در استان" منتشر شده، به شرح زیر است:
جناب اقاي كرباسچي، دبيركل محترم حزب كارگزاران سازندگي ايران
اينجانب سيروس بنه گزي، دبير اول حزب كارگزاران در استان بوشهر به علت دخالت تمام وقت استاندار بوشهر و عوامل وي كه متاسفانه در حزب لانه زده اند و همچنين عوامل بيروني وي كه هر آن عرصه را براي فعاليت سالم حزبي تنگ كرده اند به علت اعتقاد هميشگي و فردي خود به مستقل بودن از قدرت و همچنين اعتقاد به فلسفه وجودي و كاركردي حزب در نقد قدرت، از ادامه فعاليت در حزب كارگزاران و اصولا احزاب ديگر تا به سامان نرسيدن فعاليت حزبي و پاك شدن ساحت سياست استان از سياست پيشه گان نو كيسه كه حاضر هستند هر ارماني را ذبح اميال نفساني خود كنند و همچنين تا تضمين نشدن امنيت شغلي و جاني و روحي و رواني معذورم و از آن مقام حزبي محترم خواهشمند است كه در جهت ادامه فعاليت حزب در استان بوشهر تصميمات لازم و سريعي اتخاذ فرمايند.
قبل از هر چيز لازم به ذكر مي بينم كه اگر محروميت از كار و پيشه را به خاطر دفاع از هم صنفي ها پذيرفتم و اگر محروميت از تحصيل (ستاره دار شدن) را به خاطر همراهي با آرمانهای آزادیخواهانه دوم  خردادي تحمل كردم و اگر رد صلاحيت در انتخابات شورا را بخاطر گرفتن مراسم ختم در منزل خود در سوگ  چهره اي ملي و مسلمان و ايراني مبارز راه آزادی (مرحوم مهندس سحابي) به جان خريدم به همان دلايل نيز نمي توانم بپذيرم كه يك حزب سياسي را با شعارها پيشرو و آزادیخواهانه به خاطر عاشقان زر و زور و تزوير به يك حزب فشل با نمايش هاي پر فريب تبديل كنم.
با تشكر از حسن اعتماد جنابعالي و اعضاء شوراي مركزي به بنده و با تشكر از همراهان راست قامت خود در شاخه بوشهر و تشكري هميشگي از مردم و جوانان بوشهري بابت لطف و همراهي فراوان شان، اين سياست ورزي را به جهت دور شدن از كانون هاي فساد و تزوير و ريا به صاحبان زر و زور و تزوير مي سپارم  و با اين آرزوی ديرين براي آبادی و آزادی و توسعه ايران در فردايي روشن مايلم فرياد بزنم ما هم خدايي داريم.
سيروس بنه گزي
دبير اول حزب كارگزاران سازندگي استان بوشهر
٩٦/٦/٢٧

منبع:
کدام سریال‌ها در محرم ۹۶ پخش خواهند شد؟
شبکه های سیما همزمان با فرارسیدن ماه محرم، با تدارک چهار مجموعه تلویزیونی به استقبال عزاداری سید الشهدا (ع) می روند.
كدخبر: 92623
1396/06/27

پیغام: با فرا رسیدن ماه محرم و برپایی خیمه عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، جهان یکپارچه در ماتم و عزا قرار می‌گیرد و هر فرد و یا نهادی ارادت خود را به ساحت مقدس اهل بیت (ع) ابراز می‌کند. بدیهی است که در کنار تمام مجالس عزاداری و پوشش های خبری، سازمان صدا و سیما بنا به ذائقه مخاطبان خود مجموعه های تلویزیونی بسیاری را با توجه به پیام قیام امام حسین (ع) و فرهنگ عاشورایی در نظر می گیرد.
به گزارش«پیغام» به نقل از باشگاه خبرنگاران، یکی از رخدادهای مهم امسال، مصادف شدن هفته دفاع مقدس با دهه اول محرم الحرام است، هشت سال جنگ تحمیلی در ایران و شهادت هزاران پیر و جوان، زن و مرد در مقاومت هشت ساله ایران، نشان داد راه عبدالله الحسین (ع) زنده است و همانگونه که امروزه در سوریه و عراق شاهد هستیم، مسیر فداکاری و ایثار ادامه خواهد داشت.

شبکه‌های سیما در دهه اول محرم، پخش سریال‌هایی چون «پرواز در ارتفاع صفر»، «شکوه یک زندگی»، «عقیق» و «هاتف» را برای مخاطبان خود در نظر گرفته‌اند.
پرواز در ارتفاع صفر
یکی از سریال‌های پیش‌بینی شده شبکه یک سیما که برای پخش در ایام هفته دفاع مقدس و دهه اول محرم، در نظر گرفته شده سریال «پرواز در ارتفاع صفر» است. تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی عبدالحسن برزیده و تهیه‌کنندگی محمد نشاط از روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه در فرحزاد تهران آغاز ‌شد. تهران لوکیشن اصلی این سریال بود و بخش‌هایی از این مجموعه نیز در پایگاه نیروی هوایی اصفهان تصویربرداری شد.
شاهرخ استخری در نقش کیومرث خلبان اصلی، حمیدرضا نیک‌دل در نقش حسین رنجبران، عمار تفتی در نقش فریدون، محمد عمرانی در نقش حاج تراب امین محله، سوگل خلیق در نقش شیرین، علی عمرانی در نقش حاج یحیی از بازیگران اصلی این سریال هستند.
این مجموعه با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی و در هفت قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تهیه و تولید می‌شود که قرار است در هفته دفاع مقدس سال آینده از این شبکه روی آنتن برود.
سریال شکوه یک زندگی
شبکه دو سیما هم اقدام به تولید و پخش سریالی با محوریت «تکریم مقام همسران شهدای جاویدالاثر» کرده است. این شبکه سریال «شکوه یک زندگی» به تهیه‌کنندگی امیرعباس کنی و کارگردانی رضا بهشتی را به تولید رسانیده است.
قصه‌ این مجموعه در فضای دهه ۶۰ و در یکی از روستاهای استان مازندران روایت می‌شود. افزون بر این بخش عمده‌ای از داستان متعلق به دوران دفاع مقدس به‌ویژه عملیات خیبر است که در شهرک سینمایی دفاع مقدس فیلمبرداری شده است. نسخه اولیه فیلمنامه این مجموعه به قلم شعله شریعتی نوشته شده و مرجان اشرفی زاده، فیلمنامه نهایی را به نگارش درآورده است. در خلاصه این سریال ۱۸ قسمتی آمده است؛ نارگل زنی بیست و پنج ساله و باردار به همراه سه فرزند در انتظار بازگشت همسرش (یحیی) از جبهه‌های جنگ است...
در این مجموعه بازیگرانی چون؛ بیتا سحر خیز، نازنین فراهانی، عبدالرضا اکبری، کوروش سلیمانی، مزدک رستمی، سوگل طهماسبی، مریم کاظمی، حسام محمودی، الهام جعفرنژاد، طوفان مهردادیان، مینا نوروزی‌فر، ساقی زینتی، مهری آل‌آقا و ... ایفای نقش کرده اند.
سریال «شکوه یک زندگی» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که از روز شنبه ۲۵ شهریور ماه ساعت ۲۱:۳۰ پخش می‌شود و بازپخش آن ۱:۰۰ بامداد، ۱۲:۰۰ و ۱۶:۱۵ است
سریال عقیق
شبکه سه سیما هم مثل همیشه با دست پُر به استقبال مناسبت‌های مختلف رفته است. ماه محرم امسال سریال «عقیق» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی از این شبکه پخش می‌شود. این سریال که در سکوت خبری کامل در شهرک سینمایی غزالی کلید خورده بود، به عنوان سریال شبکه سه سیما در ایام ماه محرم معرفی شده است که در حال حاضر مراحل ضبط و تصویربرداری سکانس‌های پایانی خود را پشت سر می‌گذارد.
سریال «عقیق» عاشقانه‌ای است در دل تاریخ که سعید نعمت‌الله آن را در ۱۰ قسمت به نگارش درآورده است. بعد از «پشت بام تهران» و «زیر پای مادر»، «عقیق» سومین همکاری مشترک او با بهرنگ توفیقی به حساب می‌آید که در این سریال شبنم مقدمی به عنوان بازیگر نقش اول ایفای نقش می‌کند.
در خلاصه داستان سریال تاریخی «عقیق» آمده است: به عَجز مهمونم می‌کنی؟ به تسلیم؟ این چه رضایی‌ است که باید از ظهر عاشورا و وَقف عقیق و خون پسرم بگذرم؟ رضای کدوم دیاریِ، این رضاییِ که تو می‌خوای...
شبنم مقدمی، هدایت هاشمی، بهزاد فراهانی، نادر فلاح، علیرضا آرا، نسیم ادبی و... از بازیگران اصلی این مجموعه تلویزیونی هستند. این سریال قرار است در ۱۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای روی آنتن شبکه سه سیما برود.
سریال هاتف
سریال «هاتف» قصه یک دبیر ریاضی پایه ابتدایی به نام علیرضا حقگو که چهل و سه سال سن دارد را روایت می کند. در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است که در روز عاشورا، ابراهیم در کربلا بر اثر حمله قلبی می‌میرد. دخترش ریحانه پیگیر آخرین گفته ناتمام پدر می‌شود. این پیگیری ریحانه را رو در روی خانواده و زندگی زناشویی اش قرار می‌دهد. اما ریحانه اعتقاد دارد که عدالت نمی‌تواند در پشت در خانه آدم جا بماند … او پرده از ابهام وصیت پدر بر می‌دارد. در این روند شخصیت و ایمان خود را بازسازی کرده و به دست می‌آورد.
بازیگران این سریال عبارتند از:
حمید گودرزی، محمد حاتمی، شهرام قائدی، محمد فیلی، کاظم بلوچی، سیدمهرداد ضیایی، بهزاد خداویسی، مریم بوبانی، کمند امیرسلیمانی، مریم کاویانی، الهه حسینی و …
سریال «هاتف» به کارگردانی داریوش یاری و تهیه‌کنندگی نعمت چگینی، در ۱۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای برای پخش در ماه محرم تولید می‌شود.

منبع:
آخرین قیمت گوشی های جدید و خاص Huawei در بازار
Huawei Mate 9 Porsche Design، در بازار با قیمت 4 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد.
كدخبر: 92622
1396/06/27

به گزارش «پیغام» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، قیمت گوشی های Huawei در بازار به شرح زیر است:

قیمت گوشی های Huawei در بازار به شرح زیر است:

مدل گوشی

قیمت ( تومان )

Huawei Honor Note 8

به زودی

Huawei nova

910,000

Huawei nova plus

970,000

Huawei nova 2 plus

1,250,000

Huawei G9 Plus

1,200,000

Huawei Honor V8

1,400,000

Huawei Honor V9 - 64

4,400,000

Huawei Honor V9 - 128

5,200,000

Huawei Enjoy 5

به زودی

Huawei Honor 5A

530,000

Huawei Enjoy 5S

490,000

Huawei Enjoy 7 Plus

720,000

Huawei Honor 5c

580,000

Huawei Y6 - 3G

420,000

Huawei Y6 - 4G

460,000

Huawei Y6 Pro

430,000

Huawei Y6 II

530,000

Huawei Y7 Prime

710,000

Huawei Nexus 6P

1,800,000

Huawei Y3 II

300,000

HUAWEI Y5 - Y560

280,000

Huawei Y5 II

380,000

Huawei Y5 2017

430,000

Huawei Y625

370,000

Huawei Mate S - Dual SIM / 64GB

1,260,000

Huawei Mate 8 - 32

1,400,000

Huawei Mate 8 - 64

1,520,000

Huawei Mate 9

1,660,000

Huawei Mate 9 Pro

3,070,000

Huawei Mate 9 Porsche Design

4,500,000

Huawei P8 - 16 GB

890,000

Huawei P8 - 64 GB

1,010,000

Huawei P8 Max

1,330,000

Huawei P8 Lite

580,000

Huawei P8 Lite 2017

650,000

Huawei P9

1,280,000

Huawei P9 Lite

730,000

Huawei P9 Plus

1,720,000

Huawei P10

1,710,000

Huawei P10 Lite

920,000

Huawei P10 Plus

2,250,000

Huawei P10 Plus - 128

2,800,000

Huawei G7 Plus

به زودی

Huawei G8 Dual SIM

870,000

Huawei Honor 6x 2016

790,000

Huawei Honor 7

1,040,000

Huawei Honor 7i

830,000

Huawei Honor 8 - 16

1,100,000

Huawei Honor 8 - 32

1,200,000

Huawei Honor 8 Pro

به زودی

Huawei Honor 9

به زودی

Huawei Honor 4C

540,000

Huawei Honor 5X - 16

630,000

Huawei Honor 5X - 32

680,000

Huawei Honor Magic

به زودی

Huawei Honor 4a

به زودی

Huawei Ascend GX1

به زودی

منبع:
نگرانی هنرمندان استقلالی از وضعیت تیم محبوبشان+عکس
پیغام:توفان آمد و استقلال را با خود برد. حاشیه پشت حاشیه. دردسر بعد از دردسر. استقلال در بحرانی ترین شرایط ممکن به سر می برد.
كدخبر: 92621
1396/06/27

به گزارش «پیغام» به نقل از جام جم، شکست های پی در پی در لیگ برتر، کسب چهار امتیاز در شش هفته و اشغال جایگاه پانزدهمی جدول رده بندی لیگ برتر سیاه ترین روزها را برای هواداران تیفوسی این تیم رقم زده است. تیم جوان شده فصل گذشته که در اواخر فصل همه تیم ها را با سه گل می برد اکنون به یک تیم پیر و خسته و بی انگیزه تبدیل شده است که حتی با ستاره های میلیاردی مثل داریوش شجاعیان هم نمی تواند نتیجه بگیرد. چه کسی ابتدای فصل باور می کرد استقلال در هفته ششم یکی از فانوس به دستان لیگ برتر باشد؟ وضعیت بحرانی و غیر قابل قبول استقلال صدای هنرمندان را هم درآورده است.

با هم واکنش های هنرمندانی تیفوسی آبی را نسبت به این اتفاق مرور می کنیم:

برزو ارجمند: این روزها هم هرچقدر سخت خواهد گذشت، مهم بودن ما کنار تیم محبوبمونه، این روزها سخت تره چون پرسپولیس (رقیب عزیز و محترم) داره بهترین شرایط تاریخ خودش رو تجربه میکنه، و حقیقتاً داره زیبا ، چشم نواز ، تماشاگر پسند و با نتایج عالی بازی میکنه.
اما همه اینا دلیل دلسردی نخواهد شد، من عاشق استقلالم و عاشقش خواهم بود، حتی در بدترین شرایط
پ ن ١ : خواهش میکنم بی احترامی نکنین که مجبور بشم کامنت ها رو ببندم
پ ن ٢ : بعنوان یه هوادار حق دارم بدونم در باشگاه محبوبم چه خبره؟
پ ن ٣ : حتی اگه مجتبی جباری و مهدی رحمتی بدترین بازیکنان استقلال در این فصل بوده باشن ، که نیستن، نباید به این شکل باهاشون رفتار میشد.
پ ن ٤ : مدیریت ؟ ....... لبخند تلخ بهترین جوابه.

 

 

 

 

منبع:
عکس/برداشت خرما در غزاویه کارون
برداشت خرمای استعمران (سعمران) از نخلستانهای شهرستان کارون با آغاز موج گرما و شرجی «خرماپزون» از اوایل شهریور ماه شروع می‌شود.
كدخبر: 92620
1396/06/27

پیغام: برداشت خرمای استعمران (سعمران) از نخلستانهای شهرستان کارون با آغاز موج گرما و شرجی «خرماپزون» از اوایل شهریور ماه شروع می‌شود.

به گزارش «پیغام» به نقل از مهر، غزاویه در شهرستان کارون یکی از مراکز عمده تولید انواع خرما است. استان خوزستان جزو سه استان اول در تولید خرمای کشور است که بیشترین سهم تولید خرمای را به خود اختصاص داده است که ارزش صادراتی بالایی دارد.

 

 

 

 

منبع:
وزیر امور خارجه آمریکا: با ایران کار زیاد داریم
تیلرسون فعالیت های به گفته خودش "بی ثبات کننده ایران در منطقه " و نیز آزمایش موشک های بالستیک از سوی ایران را مهم ترین مشکلات و اختلافات بین دولت واشنگتن با تهران دانست.
كدخبر: 92619
1396/06/27

پیغام: وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه ای گفت کشورش مشکلات زیادی با ایران دارد و برجام تنها یک مساله از مسایل جاری بین ایران و آمریکاست.

به گزارش«پیغام» به نقل از عصر ایران "رکس تیلرسون" در مصاحبه با برنامه هفتگی" رودررو با مردم" شبکه آمریکایی"سی بی اس" ضمن تشریح مواضع سیاست خارجی دولت ترامپ درباره ایران گفت دولت ترامپ مشکلات زیادی با حکومت تهران دارد.

به گفته تیلرسون مساله هسته ای و توافق برجام تنها یک بخش از لیست بلندبالای مشکلات و اختلافات ایران و آمریکاست و ایالات متحده آمریکا پس از برجام نیز بر سر دو موضوع محوری با ایران اختلاف دارد.

او فعالیت های به گفته خود "بی ثبات کننده ایران در منطقه" و "توسعه برنامه موشک های بالستیک ایران" را مهم ترین مشکل واشنگتن با تهران دانست و اعتراف کرد جمهوری اسلامی ایران در 2 سال گذشته پس از انعقاد برجام به لحاظ فنی به تعهدات هسته ای خود پایبند بوده است.

تیلرسون در عین اذعان به پایبندی ایران به تعهدات هسته ای در چارچوب برجام، فعالیت های منطقه ای ایران پس از برجام را بی ثبات کننده تر خواند و مدعی شد جمهوری اسلامی ایران با فعالیت های خود در سوریه و یمن و حمایت از گروه های تروریستی و آزمایش موشک های بالستیک ثبات منطقه را به خطر انداخته است.

او گفت: آنچه ما پس از برجام شاهد آن هستیم این واقعیت است که ایران فعالیت های بی ثبات کننده خود در منطقه را شدت بخشیده است. ایران فعالیت های بی ثبات کننده خود در یمن و سوریه را شدت بخشیده و به گروه حزب الله لبنان و دیگر گروه های تروریستی سلاح می فرستد و به توسعه برنامه موشک های بالستیک خود ادامه می دهد و به گمان من هیچ یک از این فعالیت ها با برجام مطابقتی ندارد.

تیلرسون قرار است در هفته جاری در کمیسیون حل اختلافات برجام در حاشیه نشست سالانه مجمع عمومی ملل متحد در نیویورک حضور یابد. محمد جواد ظریف همتای ایرانی او نیز در این نشست حضور خواهد داشت.

پیشتر وزارت امور خارجه ایران گمانه زنی ها درباره احتمال دیدار دوجانبه تیلرسون و ظریف را در حاشیه کمیسیون حل اختلافات برجام در نیویورک را رد کرده است.

منبع:
اعتراض به تصمیم تبدیل یک مدرسه به پاسگاه +عکس
براساس خبرهای منتشر شده در استان خوزستان، قرار است یکی از مدرسه های قدیمی و وقفی شهر اهواز به نیروی انتظامی واگذار شده و تبدیل به پاسگاه شود.
كدخبر: 92618
1396/06/27

به گزارش«پیغام» به نقل از عصرخبر، این تصمیم باعث اعتراض مردم، دانش آموزان و فرهنگیان شده است.

این مدرسه در انتظار تعیین بودجه برای بازسازی است اما خبرهایی درباره واگذاری آن برای تبدیل به پاسگاه منتشر شده و مقامات رسمی استان خوزستان نیز این موضوع را تایید کرده اند.

در حالی که مردم می گویند این مدرسه با بازسازی دوباره می تواند دانش آموزان را ثبت نام کند.

براساس خبرهای منتشر شده، نمایندگان اهواز در مجلس، رئیس آموزش و پرورش اهواز و فرماندار اهواز با این تصمیم مخالف هستند و رئیس آموزش و پرورش اهواز نیز از این تصمیم ابراز بی اطلاعی کرده است.

 

 
 
 

 

منبع:
وکیلی محمدعلی طاهری: به حکم اعدام اعتراض دارم
علیزاده طباطبایی از اعتراض به حکم اعدام «محمدعلی طاهری» خبر داد.
كدخبر: 92617
1396/06/27

به گزارش«پیغام»؛ محمود علیزاده‌طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: روز شنبه به شعبه ٢٦ دادگاه انقلاب مراجعه کرده و نزد قاضی احمدزاده اعتراض به حکم اعدام موکلم را ثبت کردم.

وی گفت: روز یکشنبه نیز برای پیگیری مراجعه کردم و به من گفته شد که یکی دو روز آینده پرونده را به دیوان عالی کشور ارسال می‌ کنند.

بر اساس این گزارش، وکیل‌مدافع محمدعلی طاهری - سرکرده گروه عرفان حلقه - در تاریخ ٥ شهریور ماه در گفت‌وگو با ایسنا از ابلاغ حکم اعدام موکلش خبر داده بود.

منبع:
فرمانده مرزبانی: سرباز ربوده شده ایرانی زنده است
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی اعلام کرد: سعید براتی سرباز ربوده شده سیستان و بلوچستانی زنده است و همچنان پیگیر برگرداندن او به کشور هستیم.
كدخبر: 92616
1396/06/27

به گزارش «پیغام»،؛ سردار قاسم رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: آخرین پیگیرهایی که داشته ایم و همچنان دنبال آن هستیم، این است که از طریق سیستم های اطلاعاتی و دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران و هم از طریق اقوام منطقه دو طرف (منطقه مرزی چاهندو میرجاوه سیستان و بلوچستان) مطلع شدیم که این سرباز در اختیار آنان بوده و زنده است.

به گزارش ایرنا، 12 نفر از ماموران مرزبانی نیروی انتظامی متشکل از سه نیروی کادر و 9 سرباز وظیفه اوایل اردیبهشت ماه امسال در منطقه مرزی چاهندو میرجاوه سیستان و بلوچستان به هنگام تعویض پست، مورد حمله و کمین تروریست ها قرار گرفتند که در این این میان سعید براتی یکی از سربازان وظیفه ربوده شد.

سردار رضایی اضافه کرد: اکنون در حال رایزنی هستیم تا این سرباز را به خانواده اش باز گردانیم.
وی ضمن ابراز امیدواری نسبت به بازگرداندن این سرباز ایرانی به وطن، افزود: از دولت پاکستان و مسئولان پاکستانی در این زمینه درخواست داشتیم که سرباز ایرانی سالم به کشور بازگردد که آنان در این خصوص تلاش می کنند.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی اضافه کرد: حتی در این خصوص سفیر ایران در پاکستان نشست هایی با دادستان کل پاکستان برگزار کرده تا سرباز یاد شده سالم به آغوش خانواده خود بازگردد.

منبع:
سخنگوی وزارت خارجه: همه پرسی عراق یک اشتباه استراتژیک است
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در گفت‌وگو با یک رسانه عربی گفت که همه‌پرسی استقلال کردستان عراق یک اشتباه استراتژیک است که امنیت و ثبات عراق را تهدید می‌کند.
كدخبر: 92615
1396/06/27

به گزارش«پیغام» به نقل از ایسنا، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه ایران در گفت‌وگو با الجزیره گفت: همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق یک اشتباه استراتژیک است که امنیت و  ثبات عراق را تهدید می‌ کند و باعث به وجود آمدن جدایی و هرج و مرج در منطقه می‌شود.

وی افزود: اصرار بر برگزاری همه‌پرسی در تعارض با روند سیاسی عراق است و به تمام تلاش‌های انجام شده در مبارزه با تروریسم در منطقه لطمه وارد می‌کند.

قاسمی گفت: تصمیم روسای اقلیم کردستان عراق برای همه‌پرسی عجولانه و حساب نشده است.

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اظهار کرد: جدایی اقلیم کردستان شبیه به یک فاجعه‌ای است که منطقه با آن روبه‌رو خواهد شد و این اقدام باعث تجزیه و تقسیم کشورهایی در خاورمیانه خواهد شد و کردهای عراق و دیگر ملت‌های منطقه را وارد بحرانی خواهد کرد که به همه ضرر می‌زند.

منبع:
رئیس دانشگاه علامه: برای تصدی وزارت علوم با من رایزنی شده است
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: رایزنی هایی با من در خصوص تصدی وزارت علوم صورت گرفته، اما پیشنهاد رسمی مطرح نشده است.
كدخبر: 92614
1396/06/27

به گزارش «پیغام»، حسین سلیمی در گفتگو با مهر گفت: تصمیم در خصوص معرفی تصدی وزارت علوم با رئیس جمهور است و هنوز آقای رئیس جمهور تصمیم نهایی در این زمینه نگرفته است.

وی افزود: در این زمینه رایزنی هایی با من صورت گرفته، اما پیشنهاد رسمی اعلام نشده و تنها در حد رایزنی بوده است.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تاکید کرد: دیدگاه های کلی را در حوزه آموزش عالی به تصمیم گیران در این خصوص منعکس کرده ام.
 

منبع:
منصوریان بالاخر کوتاه آمد/ رحمتی را می خواهم
سرمربی تیم فوتبال استقلال از مدیرعامل این باشگاه درخواست کرد که کاپیتان‌های تیمش از امروز در تمرینات آبی‌پوشان حضور داشته باشند.
كدخبر: 92613
1396/06/27

پیغام: سرمربی تیم فوتبال استقلال از مدیرعامل این باشگاه درخواست کرد که کاپیتان‌های تیمش از امروز در تمرینات آبی‌پوشان حضور داشته باشند.

به گزارش«پیغام» به نقل از تسنیم، علیرضا منصوریان از سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال درخواست کرد که سیدمهدی رحمتی و مجتبی جباری از امروز (دوشنبه) در تمرینات تیم فوتبال این باشگاه حضور داشته باشند.

سرمربی آبی‌پوشان در همین خصوص به مدیرعامل باشگاه گفته که مسئولیت فنی تیم با من است و رحمتی و جباری هم باید کنار سایر بازیکنان در تمرین حضور داشته باشند.

منبع:
قاضی مقیسه: ادعاهای بابک زنجانی کذب است
قاضی مقیسه گفت: ابهاماتی در مورد پرونده فلاح و شمس در خصوص مشارکت و نحوه پرداخت هدایایی که زنجانی به فلاح داده بود وجود داشت که زنجانی برای پاسخ به این ابهامات امروز به دادگاه آورده شد.
كدخبر: 92612
1396/06/27

به گزارش«پیغام» به نقل از فارس، قاضی مقیسه در حاشیه جلسه چهاردهم دادگاه رسیدگی به پرونده فساد نفتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مینی بر اینکه علت حضور زنجانی در دادگاه امروز چه بود گفت: ابهاماتی در مورد پرونده فلاح و شمس در خصوص مشارکت و نحوه پرداخت هدایایی که زنجانی به فلاح داده بود وجود داشت که این هدایا بیش از ٣٠ میلیارد تومان است.

مقیسه گفت: همچنین در خصوص نقش آقای شمس در فروش شرکت فال ابهاماتی مطرح بود که زنجانی قبل از جلسه علنی در شعبه ٢٨ مسایلی را مطرح کرد و همچنین در دادگاه نیز به مواردی اشاره کرد که انشاءالله تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.

وی در رابطه با عدم حضور فلاح هروی در دادگاه گفت: وی بیمار بود و حال مساعدی نداشت، که طبق قانون باید شخص متهم در جلسه دادگاه حضور داشته باشد بنابراین پس از بهبودی جلسه ای برای اخذ دفاع آخر برگزار می شود که متعاقبا اگر الزامی باشد علنی برگزار شود اعلام خواهد شد.

مقیسه تصریح کرد: در خصوص شمس آخرین دفاعیات اخذ شد و در مهلت قانونی پس از ارائه لایحه مبادرت به صدور حکم می شود.

وی تصریح کرد: زنجانی در دادگاه ادعاهای مکرری داشته که با بررسی مشخص شد تمام آن ادعاها کذب است و هیچ اقدامی انجام نداده، امیدواریم مسئولان امر در جهت اجرای حکم و بازپس گیری اموال و احضار افرادی که اموال بیت المال در دستشان است اقدامات لازم را انجام دهند.

مقیسه گفت: افرادی در داخل از این اموال بیت المال برخوردار بودند و نزدیک ٢٠٠ میلیارد تومان اموال در دست افراد است که امیدواریم در جهت برگشت اموال تلاش شود چرا که امروز هم خودش بیان کرد نزدیک ٢٠٠ میلیارد از پولش در دست افراد است.

رئیس شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب گفت: برای سایر متهمان این پرونده هنوز دادستانی کیفرخواست صادر نکرده است.

منبع:
جشنواره تئاتر خورموج آغاز شد
پیغام: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی گفت: جشنواره تئاتر خورموج با حضور چهار گروه در پلاتو فرهنگ‌سرا آغاز شد.
كدخبر: 92611
1396/06/27

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، حمید زارعی صبح دوشنبه در آیین آغاز این جشنواره اظهار داشت: تئاتر در جوامع توسعه یافته و یا در حال توسعه از ارکان اصلی تحول آفرین نهاد اجتماعی محسوب می شود.

حمید زارعی افزود: تئاتر در راستای رفع نیازهای انسانی و اجتماعی ضمن تعامل با ساختارها و هنجارهای اجتماعی با هنر آفرینی و خلق آثار نمایشی به تجلی زیبای حقایق و بیان جذاب انگیزه ها و احساسات مردم می پردازد.

وی اضافه کرد: تئاتر، تقلید یا نمایشی از زندگی است که برای سایرین اجرا می‌شود و در هر فرهنگ و هر دوره‌ای نیز وجود داشته و دارد.

زارعی تصریح کرد: جشنواره تاتر خورموج یک رویداد مهم فرهنگی و گامی به جلو بوده که با تربیت نسلی تازه آغازی برای فردای تاتر خورموج است.

اجرا و نقد تئاتر

مسئول انجمن هنرهای نمایشی خورموج نیز گفت: این جشنواره حاصل تلاش های دو ساله استاد فرید میرشکار در آموزش و تربیت نسل تازه ای از هنرمندان تئاتر است.

ابراهیم شاکری مطلق افزود: این جشنواره که تا چهارشنبه ادامه دارد هر روز یک نمایش در ساعت ١٨ و ٣٠ دقیقه به روی صحنه می رود و سپس نقد و بررسی نمایش اجرا شده برگزار می گردد .

وی ادامه داد: استقبال مردم از جشنواره تئاتر خورموج نشان می دهد که این جشنواره توانسته است دستاورد مهم و ارزشمندی را کسب کند.

منبع:
رتبه دوم دانشگاه خلیج فارس در مسابقات ملی بتن
گروه بتن دانشجویان مهندسی عمران دانشگاه خلیج فارس بوشهر رتبه دوم مسابقات ملی بتن را به دست آورد.
كدخبر: 92610
1396/06/27

به گزارش«پیغام»به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، این گروه که با تلاش انجمن علمی دانشجویی و گروه مهندسی عمران دانشکده مهندسی تشکیل شده، در نخستین حضور خود در مسابقات سراسری بتن، توانست با کسب امتیاز 97.64 از 100 به رتبه دوم این مسابقات دست یابد و تندیس مسابقه، جایزه نقدی و گواهی مربوط را دریافت کند.

این مسابقات در محمودآباد مازندران برگزار شد و تیم دانشگاه خلیج فارس در بخش ساخت بتن سبک توانست این رتبه را کسب کند.

محمد حسین دوانی و مهدی غلامی نژاد از دانشجویان دوره کارشناسی مهندسی عمران اعضای این تیم دو نفره هستند.

مسابقات بتن هر سال با رقابت بین تیم های مختلفی از دانشگاه های کشور و شرکت های تخصصی و مهندسی برگزار می‌شود.

منبع:
شایعه وجود بسته مشکوک به بمب گذاری در پست بوشهرصحت ندارد
پیغام: روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان بوشهر اعلام کرد: شایعه وجود بسته مشکوک به بمب گذاری در اداره پست شهر بوشهر صحت ندارد.
كدخبر: 92609
1396/06/27

پیغام: روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان بوشهر اعلام کرد: شایعه وجود بسته مشکوک به بمب گذاری در اداره پست شهر بوشهر صحت ندارد.

به گزارش«پیغام»، روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان بوشهر در اطلاعیه ای بیان کرد: صبح امروز یکی از کارکنان حراست اداره پست در تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 اظهار داشت 2 نفر از مراجعان این اداره بیان کردند یک بسته مشکوک به بمب گذاری در ساختمان پست مشاهده شده است.
این روابط عمومی افزود: در این ارتباط تیم چک و خنثی سازی پلیس شهرستان بوشهر به محض دریافت خبر به همراه ماموران انتظامی، امدادی و عوامل آتش نشانی در محل حاضر شدند.
به گزارش روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان بوشهر، با بررسی به عمل آمده توسط تیم چک و خنثی سازی تاکنون هیچ بسته مشکوکی که احتمال بمب گذاری در آن متصور باشد، مشاهده نشده است و هم اکنون اوضاع توسط عوامل انتظامی و امدادی تحت کنترل است.

منبع:
مورد حاد بیماری در بین حجاج استان بوشهر مشاهده نشد
پیغام:معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: به جز چند مورد بیماری تنفسی خفیف، مورد حادی از بیماری در بین حجاج مشاهده نشد.
كدخبر: 92608
1396/06/27

گزارش«پیغام» به نقل از مهر، عبدالمحمد خواجه‌ئیان پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یک تیم ۱۲ نفره هر یک از حجاج هم استانی را در هنگام ورود، از لحاظ وجود بیماری‌های عفونی و تنفسی مورد معاینه و بررسی قرار دادند.
وی خاطرنشان کرد: این تیم متشکل از پرسنل پایگاه مراقبت بهداشتی مرزی هوایی بوشهر، پزشک و کارشناسان منتخب مرکز بهداشت شهرستان بوشهر بوده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: این معاینات به منظور جلوگیری از انتقال بیماری های واگیردار از خارج به داخل کشور صورت می گیرد.
وی افزود: در این معاینات درجه حرارت بدن تمام زائران با استفاده از تب‌سنج‌های لیزری اندازه‌گیری شده و افراد تب‌دار و همچنین کسانی که سایر علایم بیماری‌های تنفسی را داشته باشند آموزش‌های لازم در رابطه با پیشگیری از انتقال بیماری را دریافت کرده و در صورت لزوم برای بررسی بیشتر به مراکز درمانی ارجاع می‌شوند.
بیش از هزار نفر زائر حج تمتع و عوامل اجرایی همراه آنان، در قالب چهار پرواز طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به استان بازگشتند.

منبع:
پرونده گمرک بوشهر 12 متهم دارد
پیغام: سخنگوی قوه قضاییه گفت: پرونده گمرک بوشهر اخیرا به دادگاه ارسال شده و 12 متهم دارد. 6 نفر از متهمان از عوامل گمرک و 6 نفر دیگر از صاحبان بار هستند.
كدخبر: 92607
1396/06/27

به گزارش«پیغام»، حجت الاسلام والمسلمین محسنی‌ اژه‌ای در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اخبار منتشره مبنی بر دستگیری افرادی در گمرک خصوصا گمرک بوشهر و علت بازداشت آن‌ها اظهار کرد: یکی از مسائل مهم کشور موضوع قاچاق است. تاثیر قاچاق در تولید داخلی حائز اهمیت است. بخش‌های مختلف مانند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نیروی انتظامی، تعزیرات و ... در این زمینه مشغول هستند. البته جا دارد تلاش ها را به بیش از این افزایش دهیم تا قاچاق کالا به صفر برسد. اگر گمرک، نیروی دادسرا، نیروی دادگاه و نیروی انتظامی هر کدام تخلفی کنند نظر ما این است که با آنها به اشد احکام رفتار شود.
به نوشته ی ایسنا، محسنی‌ اژه‌ای اضافه کرد: قاچاقچی کار خودش را انجام می دهد، این فرد در هر جا و بخشی از دولت باشد باید به اشد احوال با او رفتار کرد. موضوع بوشهر برای اکنون نیست بلکه پرونده اخیرا به دادگاه رفته است. این پرونده 12 متهم دارد که منتهی به صدور کیفرخواست شده است. 6 نفر از متهمین از عوامل گمرک بوشهر هستند و 6 نفر دیگر از صاحبان بار هستند که با رشوه و با کار خلاف قانون قصد داشتند بار خود را ترخیص کنند و یا ترخیص کرده اند. این افراد تحت تعقیب قرار گرفتند، در قزوین هم به همین شکل است.
وی عنوان کرد: در تهران نیز افرادی تحت تعقیب قرار گرفتند. نیت ما شدت مقابله با قاچاق است، البته در خود تعزیرات هم افراد متخلفی شناسایی شدند که آمار دقیقی از آنها ندارم اما این موضوع در حال تحقیق است.

منبع:
کلاس C مربیگری فوتبال در بوشهر
پیغام: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: کلاس درجه C مربیگری فوتبال با حضور 30 مربی دارای درجه D کشور در بوشهر آغاز شد.
كدخبر: 92606
1396/06/27

به گزارش«پیغام»؛ محمد نجفی در گفت و گو با ایرنا افزود: این دوره آموزشی از امروز به مدت 6 روز به مدرسی مسعود پالیزدان و به صورت تئوری و عملی برگزار می شود.
وی بیان کرد: برگزاری دوره های دانش افزایی مربیان برای برنامه های سالانه هیات فوتبال صورت می گیرد که انتخاب دوره های برگزاری آن متناسب با نیاز مربیان استان صورت می گیرد.
نجفی گفت: وجود تیم های بوشهری در رده های مختلف لیگ های کشوری ایجاب کرده تا مربیان متناسب با نیاز آنها در سطح استان تربیت و تعلیم داده شوند.
وی افزود: در شرایط کنونی عمده نمایندگان استان بوشهر در لیگ کشوری از مربیان بومی بهره می برند که نشان از ظرفیت بالای مربیان استان است.
نجفی، با اشاره به دعوت 2 بازیکن بوشهری به تیم ملی اظهار داشت: محمدرضا شکیب خو به منظور حضور در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا به تیم ملی زیر 16 سال دعوت شده است.
وی گفت: مهران حاجب دیگر بازیکن بوشهری نیز به اردوی تیم ملی زیر 19 سال دعوت شده که اردوی آمادگی آنها از روز گذشته زیر نظر فرهاد پور غلامی آغاز شده و تا سوم مهر ماه ادامه دارد.

منبع:
بازگشت به بالا