کد خبر : 101742       تاریخ : 1397/05/11 13:01:01
انهدام باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در بوشهر

انهدام باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر در بوشهر

پیغام: با هوشیاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر یک باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر که در حال انتقال محموله حشیش از استان هرمزگان به استان خوزستان بودند شناسایی و منهدم شد.

پیغام: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از دستگیری پنج نفر اعضای باند خانوادگی قاچاق موادمخدر و کشف 68 کیلوگرم حشیش خبر داد.
به گزارش«پیغام» به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبدالرضا شبانی" در بیان جزییات این خبر گفت: با گسترش چتر اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان یک باند قاچاق موادمخدر که در پوشش مسافرت خانوادگی در حال انتقال یک محموله حشیش بودند شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ شبانی بیان داشت: طبق عملیات شناسایی و رصد اطلاعاتی این محموله با استفاده از 2 دستگاه خودرو سواری پژو و سمند  از استان هرمزگان بارگیری و در حال انتقال به استان خوزستان بود.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان خاطرنشان کرد: این باند به قصد  فریب ایستگاه های بازرسی و ماموران پلیس در پوشش خانواده متشکل از چهار نفر مرد یک خانم و دو نفر کودک در حال انتقال محموله موادمخدر بودند که با هوشیاری پلیس مبارزه باموادمخدر در مسیر شهرستان دیلم شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در یک عملیات هماهنگ پلیس مبارزه باموادمخدر استان، شهرستان های دیلم وگناوه در محور مواصلاتی شهرستان دیلم به سمت خوزستان با یک تعقیب و گریز کوتاه  نهایتا هر دو خودرو مجبور به توقف شدند. عنوان داشت: خودروی سمند به رانندگی دو نفر مرد و یک خانم و دو کودک ، و خودرو پژو با سرنشینی دو نفر سرنشین متوقف شدند.
رئیس پلیس مبارزه باموادمخدر استان افزود: با بررسی ماموران پلیس از خودروی سمند مشخص شد مواد مخدر به صورت ماهرانه ای جاساز شده که در نهایت ۶۸ کیلو و۴۰۰ گرم حشیش کشف شد و اعضای این باند به منظور تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس مبارزه باموادمخدر قرار دارند. 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101742

نظـــرات شمـــا