کد خبر : 103421       تاریخ : 1397/06/17 14:02:06
نمایشگاه فروش پاییزه از 18 شهریور ماه آغاز می شود

نمایشگاه فروش پاییزه از 18 شهریور ماه آغاز می شود

پیغام: این نمایشگاه با هدف ارائه لوازم التحریر با کیفیت و ایرانی و مایحتاج دانش آموزان همزمان با بازگشایی مدارس، با قیمت مصوب و به منظور حمایت از مصرف کننده برپا خواهد شد.

پیغام:نمایشگاه سالانه فروش پاییزه با مدیریت اتاق اصناف بوشهر از 18شهریورماه در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی استان آغاز به کار می کند.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاههای استان بوشهر؛ مقارن با شروع سال تحصیلی جدید، نمایشگاه سالانه پاییزه به منظور رفاه حال شهروندان با هماهنگی و مدیریت اتاق اصناف، با عرضه لوازم ضروری و مورد نیاز از قبیل لوازم التحریر با طرح های ایرانی- اسلامی، پوشاک، کیف و کفش و مواد غذایی به مدت 9 روز در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی فعال است.

این نمایشگاه با هدف ارائه لوازم التحریر با کیفیت و ایرانی و مایحتاج دانش آموزان همزمان با بازگشایی مدارس، با قیمت مصوب و به منظور حمایت از مصرف کننده برپا خواهد شد.

نمایشگاه فروش پاییزه از 18 شهریور ماه از ساعت 17:30الی 22:30 آغاز و تا 26 ادامه خواهد داشت.

گفتنی است برای سهولت رفت و آمد بازدیدکنندگان، شرکت نمایشگاههای بین المللی استان طی توافقی با شرکت حمل و نقل اسنپ، کد تخفیفی برای عبور و مرور در نظر گرفته که بازدیدکنندگان می توانند با استفاده از آن کد، تا سقف 30 درصد تخفیف در هزینه عبور و مرور بهره مند شوند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=103421

نظـــرات شمـــا