کد خبر : 104356       تاریخ : 1397/07/29 11:33:28
پایان زندگی مجردی ستاره بوشهری استقلال

پایان زندگی مجردی ستاره بوشهری استقلال

پیغام: گل های مهدی قائدی در تیم ایرانجوان بوشهر خیلی زود او را در تیراس نگاه ها قرار داد. استقلال که پیش از این به توصیه وقت علیرضا منصوریان برای جذب مهدی طارمی توجهی نکرد این بار خیلی به سرعت برای جذب مهدی قائدی وارد عمل شد.

پیغام: گل های مهدی قائدی در تیم ایرانجوان بوشهر خیلی زود او را در تیراس نگاه ها قرار داد. استقلال که پیش از این به توصیه وقت علیرضا منصوریان برای جذب مهدی طارمی توجهی نکرد این بار خیلی به سرعت برای جذب مهدی قائدی وارد عمل شد.

به گزارش «پیغام»؛ باشگاه استقلال حتی برای بخدمت گیری مهدی حاضر شد ۳۰۰ میلیون تومان پول رضایتنامه به باشگاه ایرانجوان بدهد که پرداخت چنین پولی برای یک بازیکن ۱۷-۱۸ ساله خیلی در فوتبال ایران سابقه ندارد. به خصوص که تیم‌های بزرگ به چنین بازیکنانی می‌گویند برو و خودت رضایتنامه ات را بگیر.

۱۰ گلی که مهدی قائدی برای ایرانجوان بوشهر در لیگ یک زد خیلی زود او را به لیست خرید تیم‌ها برد. البته بودند بازیکنانی که به اندازه مهدی قائدی گل زدند و حتی بیشتر، اما تفاوت اینجا بود که مهدی با جثه ریز و سن کمش این تعداد گل را زده و جذب او یعنی یک نوع سرمایه گذاری و امروز می‌بینید بعد از گذشت یکی دو فصل فیکس استقلال شده است.

همزمان با گل‌هایی که مهدی در لیگ یک می‌زد امیر حسین پیروانی این بازیکن را به جمع شاگردانش در تیم ملی امید فرا خواند تا از او در جام جهانی زیر ۲۰ سال در کره جنوبی بهره ببرد. هر چند به خاطر حریفانی که ایران با آن‌ها رودررو می‌شد و بازی تدافعی تیم ملی جوانان مهدی خیلی زیاد فرصت عرض و اندام پیدا نکرد.

خبر ورزشی نوشت؛ حضور قائدی در استقلال با حاشیه‌های زیادی همراه بود. پیش از اینکه مهدی تصادف کند و این سانحه تلخ موجب فوت یکی از دوستانش شود، وی بیشتر با رفتارش مورد توجه بود تا بازی کردن! پوشیدن لباس‌هایی که در شان بازیکن استقلال نبوده و نیست، حضور با دمپایی سر تمرین و چند رفتار دیگر همگی نشان داد مهدی استعداد زیادی در ورود به حاشیه‌ها دارد تا جایی که شفر مجبور شد برای تنبیه او را به تمرینات تیم امید بفرستد.

مهدی ماه‌ها و ماه‌ها درگیر رفع مصدومیت و حاشیه‌های یک تصادف بد بود. تصادفی که در آن یکی از دوستان نزدیک خود راز دست داد و این پرونده هم چنان در جریان است.

البته رفتار‌های بچه گانه مهدی هنوز همراه او هست بطوریکه دیدید در بازی با نفت مسجد سلیمان بعد از تعویض چگونه ناراحتی خود را ابراز کرد! اما خوشبختانه خبر‌های خوبی از این بازیکن به گوش می‌رسد. او دیگر در تهران مجرد زندگی نمی‌کند. پدر و مادر مهدی به تهران آمدند تا مواظب او باشند. مهدی این قول را به دوستان نزدیک خود داده که رفته رفته تلاش خواهد کرد در همه زمینه‌ها حرفه‌ای شود. حتی پوشش.

ظاهرا مهدی در ابتدای راه حاشیه و در حالی که هنوز کار به جا‌های باریک کشیده نشده متوجه شده جایگاهی که الان به سختی به دست آورده با حاشیه‌ها به راحتی از دست خواهد داد، چون باشگاه هم به اندازه‌ای تحمل دارد و به خاطر کسب نتیجه از مهدی قائدی و مهدی قائدی‌ها عبور خواهد کرد.

 مهدی اعترافات دیگری هم داشته است. اینکه برای بازی کردن همه تلاش خود را در تمرین بکار می‌گیرد و دیگر به هیچ چیز اعتراض نخواهد کرد. حتی اگر در زمین بازی به او پاس ندهند.‌

می‌شود گفت: این بهترین راهی است که مهدی در پیش گرفته است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104356

نظـــرات شمـــا