کد خبر : 104506       تاریخ : 1397/08/06 10:45:21
دستگیری سارقان گاو صندوق 7 میلیاردی طلا در کاکی+عکس

دستگیری سارقان گاو صندوق 7 میلیاردی طلا در کاکی+عکس

پیغام:سردار واعظي با بیان اینکه در ادامه تحقيقات فردي ديگر كه همدست اين سارق بود شناسايي و دستگير شد عنوان داشت: با تلاش ماموران خودرو مورد استفاده سارقان شناسایی و توقيف شد.

پیغام:فرمانده انتظامي استان بوشهر از شناسايي و دستگيري 2 نفر سارق خبر داد كه گاو صندوقي به ارزش 7 ميليارد ريال طلا را در شهر"كاكي" به سرقت برده بودند.

به گزارش«پیغام»به نقل از پلیس، سردار "خليل واعظي" اظهار داشت: چند روز قبل فردي به هويت معلوم در شهر كاكي به پليس مراجعه كرد و از سرقت گاو صندوق منزلش حاوي بيش از يك كيلوگرم طلا، مقداري پول نقد و اسناد و مدارك خود خبر داد.

وي گفت: پس از بررسي هاي اوليه محل سرقت به وسيله ماموران انتظامي شهر كاكي، پرونده برای پيگيري هاي تخصصي در اختيار تيم عملياتي كارآگاهان پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.

به گفته اين مقام ارشد پليس، كارآگاهان با اقدامات تخصصي، پليسي و بررسي هاي ميداني از تردد فردي سابقه دار در اطراف منزل مالباخته اطلاع يافته و بلافاصله وی را دستگير کردند.

سردار واعظي با بیان اینکه در ادامه تحقيقات فردي ديگر كه همدست اين سارق بود شناسايي و دستگير شد عنوان داشت: با تلاش ماموران خودرو مورد استفاده سارقان شناسایی و توقيف شد.

وی با اشاره به اینکه سارقان در بازجویی های پلیس به سرقت گاوصندوق حاوي طلاجات و اسناد و مدارك اعتراف کرده اند گفت: اموال مسروقه در منزل يكي از بستگان متهمان در يكي از روستاهاي شهر كاكي كشف و با هماهنگی مقام قضایی به مالباخته تحویل شد. 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104506

نظـــرات شمـــا