کد خبر : 104630       تاریخ : 1397/08/10 14:18:19
🔴هیچ یک ازمطالبات مردم نباید بدون پاسخ بماند
استاندار بوشهر:

🔴هیچ یک ازمطالبات مردم نباید بدون پاسخ بماند

پیغام: استاندار بوشهر گفت: سامد، چشم بینای نظارت بر عملکرد و فعالیت‌های دستگاه‌‌های اجرایی در رسیدگی به مطالبات مردم است.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر،عبدالکریم گراوند با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت «سامد» بوشهر ضمن بازدید  و ارزیابی از روند پاسخگویی کارشناسان مرکز سامد تلفن 111 مشکلات تعدادی از شهروندان را به صورت تلفنی بررسی کرد.

وی با تاکید بر توجه به مطالبات و پیگیری درخواست‌های مردم افزود: درخواست‌های به حق مردم از طریق سامانه 111 سامد باید با تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی مورد رسیدگی و پاسخگویی قرار بگیرد و هیچ درخواستی نباید بدون پاسخ باشد.

استاندار بوشهر، هدف سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت (سامد) را پیگیری مطالبات مردم دانست و تصریح کرد: توجه و پیگیری درخواست‌ها، شکایت‌ها، پیشنهادها و انتقادهای هم استانی‌ها از طریق تلفن 111 از اهداف مهم راه‌اندازی سامد است.

گراوند با اشاره به این که سامانه «سامد» به منظور پاسخگویی سریع‌تر به مشکلات مردم راه‌اندازی شده است افزود: همه مسئولان خدمتگزار مردم هستند و بایدجوابگوی مطالبات مردم در ابعاد گوناگون باشند.

وی با بیان اینکه سامانه «سامد» سبب کاهش مراجعه حضوری مردم به ادارات و تسریع در رسیدگی به در خواست‌ها می‌شود تصریح کرد: باید به مردم این اعتماد داده شود که از طریق این سامانه می‌توانند مشکلات خود را مطرح، پیگیری و حل کنند.

استاندار بوشهر به نقش مهم سامد در نظارت بر عملکرد مسئولان دانست و گفت: سامد، چشم بینای نظارت بر عملکرد و فعالیت‌های دستگاه‌‌های اجرایی در رسیدگی به مطالبات مردم است.

 

 

 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104630

نظـــرات شمـــا