کد خبر : 106179       تاریخ : 1397/11/17 12:48:31
شایعات کمبود گوشت در استان صحت ندارد
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی بوشهر:

شایعات کمبود گوشت در استان صحت ندارد

پیغام: مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: ماهانه بیش از ۱۸۰ تن گوشت در استان بوشهر توزیع می‌شود.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، احمد جهانگیرلو  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تامین نیازهای بازار تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است و نیازهای پروتئینی بازار به صورت مستمر تامین می‌شود.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر خاطرنشان کرد: دستگاه‌های متولی تنظیم بازار به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا بتوانند رفاه شهروندان عزیز را فراهم کنند.

وی از توزیع ماهیانه ۵۰ تن گوشت گوساله منجمد در سطح استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: همچنین ماهانه ۱۰ تن گوشت گوساله گرم، ۱۰۵ تن مرغ منجمد، ۱۲ تن گوشت گوسفندی (لاشه ای) و پنج تن گوشت گوسفندی منجمد در استان توزیع می‌شود.

جهانگیرلو از توزیع ۸۰ تن گوشت مرغ گرم تهاتری در ماه گذشته در سطح استان خبر داد و افزود: تمام دغدغه مسئولان تنظیم بازار استان تامین مایحتاج ضروری مردم است و در این راه از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌شود.

وی با رد برخی شایعات در مورد کمبود گوشت و انتشار چنین مطالبی در فضای مجازی بیان کرد: تصاویر منتشره در یکی از سایت‌های استان مربوط به جشنواره شکرانه محصولات کشاورزی کرمانشاه بوده و هیچ ارتباطی با استان بوشهر و تنظیم بازار ندارد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر ادامه داد: این گونه مطالب در فضای مجازی صرفا برای تشویش اذهان عمومی و بدبینی مردم منتشر شده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=106179

نظـــرات شمـــا