کد خبر : 107221       تاریخ : 1397/11/24 12:40
 پایگاه های امداد دریایی بوشهر از حالت سنتی خارج می شود
رئیس جمعیت هلال احمر در بوشهر:

پایگاه های امداد دریایی بوشهر از حالت سنتی خارج می شود

پیغام: رئیس جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به افزایش پایگاه‌های امداد نجات دریایی گفت: از مجموع ۱۵ پایگاه امدادی دریایی در کل کشور ۵ پایگاه در استان بوشهر قرار دارد که باید وضعیت پایگاه‌های امداد دریایی بوشهر از حالت سنتی خارج شود.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، علی اصغر پیوندی در نشست با استاندار بوشهر با بیان اینکه این استان از نقاط مهم و استراتژیک کشور است اظهار داشت: با توجه  به اهمیت و جایگاه استان بوشهر امکانات و تجهیزات امدادی هلال احمر در این استان باید افزایش یابد.

وی با بیان اینکه تعداد پایگاه‌های دریایی هلال احمر در استان بوشهر باید افزایش یابد، تصریح کرد: از مجموع 15 پایگاه امدادی دریایی در کل کشور، 5 پایگاه در استان بوشهر قرار داردکه باید وضعیت پایگاه‌های امداد دریایی بوشهر از حالت سنتی خارج شود.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: در زمینه فعالیت امدادی هلال احمر در دریا، به دنبال کارهای جدیدی هستیم و همه باید کمک کنیم تا در عرصه امدادی دریایی شاهد تحولات جدیدی در کشور باشیم.

علی اصغر پیوندی  از افتاح پایگاه‌های امدادی در دهه فجر خبرداد و گفت: 14  پایگاه مختلف از قبیل امداد جاده‌ای، کوهستان و دریا در ایام دهه فجر در استان‌ها افتتاح شد و این در حالی است که ناوگان امدادی  در آستانه تعطیلات نوروزی افزایش می‌یابد.

وی بیان کرد: اکنون 557 پایگاه امدادی در کشور فعال است که تا رسیدن به استاندارد لازم، 1200 پایگاه امدادی باید برنامه‌ریزی شود.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=107221

نظـــرات شمـــا