کد خبر : 107828       تاریخ : 1397/12/25 08:36:15
توقیف محموله 173 کیلو گرمی حشیش در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر :

توقیف محموله 173 کیلو گرمی حشیش در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان

پیغام: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر از انهدام باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان خبر داد و گفت: در عملیات مشترک پلیسی بوشهر و سمنان ۱۷۳ کیلوگرم حشیش کشف شد.

به گزارش«پیغام»،سرهنگ عبدالرضا شبانی در جمع خبرنگاران با تاکید مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر اظهار داشت: تمام محورها و مناطق استان بوشهر تحت پوشش رصد شبانه‌روزی پلیس قرار دارد و شرایط نامطلوبی برای فعالیت سوداگران مرگ مهیا و امکان فعالیت از آنها سلب شده است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهراز متلاشی شدن باند مواد مخدر  خبرداد و بیان کرد: با انجام رصد اطلاعاتی به‌صورت ویژه فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه‌ای و عمده در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان و دیگر استان‌ها فعالیت داشتند زیر نظر گرفته شد.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر موفق شدند با انجام  اقدامات اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی، یک باند تهیه و توزیع موادمخدر شناسایی کنند.

سرهنگ شبانی از انهدام باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان خبر داد و خاطر نشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته مشخص شد اعضای این باند، یک محموله مواد مخدر را از یکی از استان‌های جنوبی تهیه و قصد دارند به استان سمنان انتقال دهند.

وی از توقف 2 دستگاه خودرو سواری و وانت‌بار حامل مواد مخدر در محورهای استان سمنان خبر داد و تصریح کرد:  تیم عملیاتی پلیس مواد مخدر استان بوشهر با همکاری ماموران انتظامی استان سمنان در یک عملیات دقیق و هماهنگ، 2 دستگاه خودروی سواری پژو 405 و وانت پیکان حامل مواد مخدر را در یکی از محورهای مواصلاتی استان سمنان شناسایی و متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر با تشکر از همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان گفت: در بازرسی از خودروهای توقیفی 173 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و در همین ارتباط 3 نفر متهم دستگیر  و تحویل مقامات قضایی شد.

سرهنگ شبانی بیان کرد: با اشرافیت کامل پلیس، قاچاقچیان رصد و زیر چتر اطلاعاتی قرار می‌گیرند و اجازه جولان به هیچ یک از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر داده نمی‌شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=107828

نظـــرات شمـــا