کد خبر : 107832       تاریخ : 1397/12/25 08:46:4
انهدام باند سارقان سیم برق در عسلویه

انهدام باند سارقان سیم برق در عسلویه

پیغام: فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند 3 نفره سارقان سیم برق در شهرستان عسلویه خبر داد و گفت: این افراد تا کنون به 17فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند.

به گزارش «پیغام»؛ سردار" خلیل واعظی" گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان عسلویه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات میدانی گسترده ای را بر اساس روش های علمی و پلیسی آغاز کردند.

وی افزود: شب گذشته کارآگاهان رد دو نفر از سارقان را در یکی از روستاهای عسلویه شناسایی و آنها را دستگیر کردند.

به گفته فرمانده انتظامی استان دونفر سارق دستگیر شده که بومی و از پیمانکاران اداره برق هستند به علت آشنایی با منطقه و خطوط انتقال برق با انتخاب نقاط خلوت اقدام به سرقت می کردند.

وی با بیان اینکه سارقان که تاکنون به 17فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند، گفت: سیم های مسروقه را به فردی در شهر "کازرون" می فروختند که این مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد.

سردار واعظی همچنین از شناسایی و دستگیری سارقی خبر دهد که با بی هوش کردن طعمه های خود با استفاده از شکلات مسموم اموال آنها را به سرقت می برد.

وی اظهار داشت: این فرد با پرسه زدن در اطراف شرکت ها و میدات های شهری در عسلویه طعمه های خود را از بین  افردا جویای کار انتخاب، سپس به بهانه  سفارش جهت اشتغال آنها را به ساختمان های نیمه کار می کشاند و با استفاده از شکلات مسموم آنها را بی هوش و اموالشان را به سرقت می برد.

سردار واعظی بیان کرد: این فرد تا کنون به 7فقره سرقت اعتراف کرده که بوسیله چند نفر از مالباختگان نیز شناسایی شده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=107832

نظـــرات شمـــا