کد خبر : 108092       تاریخ : 1398/01/25 13:25:15
صاحبخانه‌ها لطفا بخوانند!

صاحبخانه‌ها لطفا بخوانند!

صاحبخانه های گرامی، درست است که قیمت خیلی از کالاها و یا ملک این روزها افزایش داشته است اما به یاد داشته باشیم که مستاجران معمولا از اقشار متوسط جامعه هستند و لذا ارائه قیمت های سنگین برای اجاره خارج از توان خیلی از این افراد بوده و فشار سنگینی را به آنها وارد می کند .

حمید رضا غریب: هم زمان با ورود به اردیبهشت فصل نقل و انتقال ملک خصوصا در زمینه جابجایی مستاجران داغ می شود.

این روزها با توجه به وضعیت اقتصادی کشور اقشار طبقه متوسط که کارمندان نیز بخش زیادی از آنها را تشکیل می دهند تحت فشار قرار دارند و حال با این شرایط  باید در زمینه تهیه مسکن نیز تلاش کنند .

مستاجران 2 راه پیش رو دارند یا باید  رضایت صاحب ملک را کسب کرده و قرارداد اجاره خود را تمدید کنند و یا به دنبال خانه ای جدید برای اجاره باشند.

با توجه به افزایش قیمت ملک در ماه های گذشته برخی از صاحبخانه ها نیز قیمت های اجاره بها را افزایش داده اند که پرداخت چنین ارقامی در توان خیلی از مستاجران نیست .

صاحبخانه های گرامی، درست است که قیمت خیلی از کالاها و یا ملک این روزها افزایش داشته است اما به یاد داشته باشیم که مستاجران معمولا از اقشار  متوسط جامعه هستند و  لذا ارائه قیمت های سنگین برای اجاره خارج از توان خیلی از این افراد بوده و فشار سنگینی را به آنها وارد می کند .

حال که خداوند امکانی را برای ما فراهم کرده است سعی کنیم تا به سهم خودمان در کمک به هموطنانمان قدمی  برداریم‌.

یادمان باشد گاهی باید خودمان را جای طرف مقابل بگذاریم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=108092

نظـــرات شمـــا