کد خبر : 109616       تاریخ : 1398/04/23 08:37:45
 افتخار می‌کنم که توانستیم نرخ بیکاری را در استان کاهش دهیم

افتخار می‌کنم که توانستیم نرخ بیکاری را در استان کاهش دهیم

پیغام: استاندار بوشهر گفت: در بهار امسال نرخ بیکاری استان بوشهر از ۱۰.۹ درصد به ۹.۲ درصد رسیده است که با کمک و مشارکت همگانی به این دستاورد رسیده‌ایم.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست کارگروه اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: حوزه اجتماعی یکی از بخش‌هایی است که مشکلی در تخصیص بودجه نداشته و به صورت ویژه مورد توجه بوده است.

وی اضافه کرد: در حالی که در حوزه‌های عمرانی و دیگر بخش‌ها با محدودیت‌های بودجه‌ای روبرو بوده‌ایم ولی در حوزه اجتماعی با هم‌افزایی فوق‌العاده و تخصیص اعتبارات مورد نیاز، مأموریت‌های بزرگ و ویژه را به طور کامل انجام دهیم.

استاندار بوشهر با بیان اینکه فرزندانمان را باید توانمند کنیم، تاکید کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه نیروی انسانی بسیار مهم است و در آینده نتیجه بسیار خوبی را در پی خواهد داشت.

وی برنامه‌ریزی دقیق در حوزه اجتماعی را ضروری دانست و بیان کرد: باید از ظرفیت‌های دستگاه‌ها برای رفع مسائل و مشکلات اجتماعی استفاده کنیم تا به نتیجه مورد نظر دست یابیم.

گراوند خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنم که توانستیم نرخ بیکاری را در استان بوشهر کاهش دهیم و در بهار امسال نرخ بیکاری استان بوشهر از ۱۰.۹ درصد به ۹.۲ درصد رسیده است که با کمک و مشارکت همگانی به این دستاورد رسیده‌ایم.

وی یکی از آسیب‌های مهم را بیکاری دانست و افزود: اگر از ظرفیت‌های مردمی کمک بگیریم و مشارکت را افزایش دهیم قطعاً به نتایج مطلوب مورد نظر خواهیم رسید، همه باید در کنار هم باشیم تا آسیب‌ها کاهش یابد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه سیاسی استان بوشهر وجود دارد، گفت: باید از ظرفیت‌های جوانان به خوبی استفاده کنیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=109616

نظـــرات شمـــا