کد خبر : 110081       تاریخ : 1398/05/22 11:20:41
اعضای کمیسیون‌های شورای شهر بوشهر تعیین شدند
برای سومین سال؛

اعضای کمیسیون‌های شورای شهر بوشهر تعیین شدند

پیغام: اعضای کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر بوشهر در نشست علنی برای سال سوم تعیین شدند.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی؛ در نشست علنی شورای شهر بوشهر اعضای کمیسیون‌های چهارگانه و رییس مرکز پژوهش‌ها برای سال سوم تعیین شد.

حداقل تعداد اعضای هر کمیسیون در این شورا ۳ نفر است که فقط کمیسیون معماری، شهرسازی و خدمات شهری ۵ متقاضی داشت و همگی در آن قرار گرفتند.

به این ترتیب، طاهره شمشیری، پویا دولابی و روح الله نصرتی عضو کمیسیون فرهنگی-اجتماعی، شدند و پویا دولابی،کیوان هاشم زاده،اکبر توسلی، روح الله نصرتی و ابوذر دهدار به عنوان اعضای کمیسیون معماری، شهرسازی و خدمات شهری معرفی شدند.

روح الله نصرتی و عبدالخالق برزگرزاده به عضویت کمیسیون سرمایه گذاری-گردشگری درآمدند و ندا عبدالله زاده، مهرزاد آسایش و طاهره شمشیری عضو کمیسیون بودجه-حقوقی شدند.

تنها نامزد خزانه داری شورای شهر بوشهر هم کیوان هاشم زاده بود که با توافق اعضا،وی به جای شمشیری در سال سوم عهده دار این سمت شد.

درخصوص مرکز پژوهش‌ها نیز که در دو سال اخیر بر عهده عبدالخالق برزگرزاده بود و در این جلسه حضور نداشت، به علت اینکه تنها متقاضی پویا دولابی بود، وی انتخاب شد.

نمایندگان شورای شهر در کارگروه، کمیته و جلسات خارج از شورای شهر نیز مانند سال قبل ابقا شدند و تنها درخصوص کمیسیون ماده ۱۰۰ (تخلفات ساخت و ساز) کار به رای گیری کشید که براین اساس در کمیسیون ۱۰۰ بدوی منطقه یک شهرداری ندا عبدالله زاده و منطقه دو روح الله نصرتی تعیین شدند.

برای عضویت در کمیسیون ۱۰۰ تجدیدنظر منطقه یک هم مهرزاد آسایش و منطقه دو کیوان هاشم زاده تعیین شدند.

همچنین نماینده شورای شهر در شورای سازمان‌های فرهنگی-ورزشی و فضای سبز برای سال سوم جابه جا شدند، یعنی کیوان هاشم زاده نماینده شورای شهر در شورای فضای سبز شد و شمشیری در سازمان فرهنگی- ورزشی.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110081

نظـــرات شمـــا