کد خبر : 110085       تاریخ : 1398/05/22 12:05:54
ماندگاری دریانوردان بوشهر در لیگ برتر قطعی شد
سرمربی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر:

ماندگاری دریانوردان بوشهر در لیگ برتر قطعی شد

پیغام: سرمربی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر گفت: بقا این تیم در لیگ برتر فوتبال ساحلی با برد هفته گذشته برابر ملوان بندرگز قطعی شده است.

به گزارش «پیغام»به نقل از ایرنا؛ عباس طبیب نژاد دوشنبه شب پس از شکست ۴ بر یک تیمش در برابر ایفا اردکان یزد در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به قطعی شدن بقا تیم در لیگ برتر استفاده از بازیکنانی که در طول فصل کمتر به کار گرفته شدند در اولویت اصلی این تیم قرار دارد.

وی بیان کرد: با این وجود در بازی امشب برابر ایفا اردکان یزد استفاده از بازیکنان کم تجربه و نبود حسن جوادی تاثیر زیادی در نحوه بازی تیم ما داشت.

طبیب نژاد ادامه داد:در بازی برابر ایفا اردکان مستحق پیروزی نبودیم چرا که بازیکنان عملکرد ضعیفی داشتند.

وی عنوان کرد: دروازه بان دوم تیم نیز با رفتن دروازه بان اصلی دریانوردان فشار روانی زیادی روی وی است و این باعث شده نتواند عملکرد ایده الی در دروازه داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر گفت: با این وجود بخاطر شکست در بازی امشب برابر ایفا اردکان از بوشهری ها عذرخواهی می کنیم.

طبیب نژاد ادامه داد: در بازی‌های آینده به مراتب تیم دریانوردان جوان تر خواهد شد چرا که با مشخص شدن وضعیت بقا باید از هم اکنون  تمامی بازیکنان و بویژه برای فصل آینده میدان دیده شوند.

دریانوردان با این امتیازی ۲۳ امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت و ایفا اردکان نیز با ۳۶ امتیاز در رده سوم جایی گرفت.

در هفته هجدهم بازی ها دریانوردان به مصاف شهرداری سمنان می رود و ایفا اردکان یزد نیز با گلساپوش یزد دیدار می کند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=110085

نظـــرات شمـــا