کد خبر : 111512       تاریخ : 1398/09/10 12:12:41
ارائه خدمات الکترونیک عامل موثری در کنترل منابع سازمان است
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر :

ارائه خدمات الکترونیک عامل موثری در کنترل منابع سازمان است

پیغام: مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: ارائه خدمات الکترونیک عامل موثری در بهبود روش‌ها، مدیریت بهینه و کنترل منابع سازمان است.

به گزارش «پیغام»؛ پرویز رمضانی در نشست مدیران کل بیمه سلامت منطقه 10 کشور، اظهار داشت: جهت ارتقاء کیفیت خدمات بیمه سلامت به بیمه‌شدگان همواره نیازمند تبادل تجربیات و اقدامات انجام شده در سایر استان‌ها هستیم  و در حال حاضر ارائه خدمات الکترونیک عامل موثری در بهبود روش‌ها، مدیریت بهینه و کنترل منابع سازمان است.

در این نشست مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر ضمن ارائه گزارشی از وضعیت عملکرد بیمه سلامت و اجرای طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی، تبادل الکترونیکی اسناد بستری و اجرای دستورالعمل پوشش اجباری بیمه پایه بر اساس آزمون وسع در استان بوشهر، به چالش‌های اجرای این برنامه‌ها در استان‌های منطقه اشاره و بر ضرورت رفع مشکلات و تأمین زیرساخت‌های لازم تأکید کرد.

همچنین عباسی مدیرکل سامانه‌ها و روش‌های الکترونیکی سازمان بیمه سلامت ایران با تاکید بر اینکه تلاش خواهیم کرد تا سازمان الکترونیک را در بدنه سازمان جاری و ساری کنیم و صرفاً یک شعار نباشد به تشریح اهداف سازمان و وضعیت اجرای پروژه‌های الکترونیکی و سامانه‌های مورد استفاده سازمان و چگونگی تحقق این اهداف و نحوه اجرای سامانه‌های الکترونیکی در کشور پرداخت.

در ادامه مدیران بیمه سلامت استان‌های منطقه 10 کشور به اتفاق دکتر عباسی مدیرکل سامانه‌ها و روش‌های الکترونیکی سازمان، از مراکز مجری طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی در شهرستان گناوه  بازدید و مشکلات و چالش‌های این طرح را در قالب یک نشست با پزشکان مجری این طرح بررسی کردند.

 در سومین نشست مدیران کل بیمه سلامت منطقه 10 کشور  در سال جاری که با حضور عباسی مدیرکل سامانه ها و روشهای الکترونیکی سازمان بیمه سلامت ایران، رمضانی مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر،  علی‌زاده مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان،  لطفی مدیرکل بیمه سلامت استان فارس و کاظمی مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از کارشناسان به میزبانی اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر برگزار شد، موضوعاتی همچون نسخه نویسی الکترونیکی ، تبادل الکترونیکی اسناد بستری و اجرای دستورالعمل پوشش اجباری بیمه پایه بر اساس آزمون وسع بررسی شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=111512

نظـــرات شمـــا