کد خبر : 115404       تاریخ : 1399/04/06 12:40:23
تخلیه و بارگیری کالا در استان باید از مبادی رسمی و قانونی انجام شود

تخلیه و بارگیری کالا در استان باید از مبادی رسمی و قانونی انجام شود

پیغام: جانشین مرزبانی استان بوشهر با تاکید بر مقابله با کالای قاچاق گفت:تخلیه و بارگیری کالا در استان بوشهر باید از مبادی رسمی و قانونی صورت گیرد در غیر این صورت کشف هرگونه کالا از معابر غیررسمی قاچاق محسوب می‌شود.

به گزارش «پیغام» به نقل از تسنیم، سرهنگ منصوررضا عزیزی  در بررسی اسکله تجاری بندر عسلویه با تاکید بر نقش مهم ساحل‌نشینان در ارتقاء امنیت مرزی اظهار داشت: تعامل و همکاری مردم ساحل نشین استان بوشهر با مرزبانی استان ستودنی است و در این راستا تسهیل در ارائه خدمات به مردم مورد تاکید قرار دارد.

وی با بیان اینکه استان بوشهر دارای طولانی‌ترین مرزدریایی با خلیج فارس است افزود: مردم ساحل نشین استان بوشهر توجه ویژه‌ای به اشتغال مرتبط با دریا از جمله صید و صیادی، تجارت و مشاغل ملوانی دارند که تسهیل و رفاه مرزنشینان از اولویت کاری مرزبانی است.

جانشین مرزبانی استان بوشهر از برقراری  امنیت پایدار در طول سواحل استان خبر داد و بیان کرد: یکی از بزرگترین وظایف مرزبانی برقراری نظم و امنیت جامعه است که در این عرصه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا در دستور همه مرزنشینان قرار دارد.

سرهنگ عزیزی با اشاره به اینکه مرزنشینان و ساحل نشینان  استان بوشهر فعالیت‌های قانونی  انجام می‌‌دهند گفت: ساحل نشینان در نقاط‌های مختلف شهری و روستایی استان بوشهر از اقدامات غیر قانونی پرهیز می‌کنند که از تعامل و همکاری آنان با فرماندهی مرزبانی استان قدردانی می‌شود.

وی، با تاکید بر روان سازی و تسهیل در امر صادرات و واردات برای تحقق جهش تولیدات گفت: ورود و خروج  شناورها فقط از مبادی رسمی و قانونی استان بوشهر صورت می‌گیرد در غیر این صورت تخلیه و بارگیری هرگونه کالا در سواحل استان بوشهر از معابر غیررسمی، قاچاق محسوب می‌شود.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115404

نظـــرات شمـــا