کد خبر : 115405       تاریخ : 1399/04/06 12:43:13
توقیف محموله ۲۴ تنی برنج قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در دیلم

توقیف محموله ۲۴ تنی برنج قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در دیلم

پیغام: فرمانده انتظامى استان بوشهر از توقیف محموله ۲۴ تنی برنج قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در محور مواصلاتی بندر دیلم خبر داد.

به گزارش «پیغام»؛ سردار خلیل واعظی در جمع خبرنگاران در دیلم مبارزه با قاچاق کالا را درالویت برنامه‌های نیروی انتظامی دانست و اظهار داشت:پلیس با اشراف اطلاعاتی و  تشکیل تیم‌های عملیاتی، تمام فعالیت قاچاقچیان مورد رصد قرار دارد به‌گونه‌ای که برخورد قاطع با قاچاق در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.

رئیس پلیس استان بوشهر، خسارت بروز قاچاق را سبب تخریب اقتصاد، اشتغال و تولید دانست و تاکید کرد:قاچاق کالا علاوه بر تهدید بخش‌های تولیدی، معیشتی و اقتصادی، به حوزه فرهنگی و اجتماعی خسارت‌های جبران ناپذیری وارد می‌‌کند.

وی به توقیف کامیون محموله برنج قاچاق در محور دیلم خبر داد و بیان کرد:مأموران ایستگاه بازرسی شهید موسوی در محور خروجی شهرستان دیلم، حین کنترل وسایل نقلیه عبوری یک دستگاه کامیون کشنده رابه ظن حمل کالای قاچاق متوقف کردند.

سردار واعظی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از وسیله نقلیه توقیف شده 24 تن برنج قاچاق فاقد مدارک گمرکی کشف کردند.

فرمانده انتظامى استان بوشهر با اشاره به دستگیری یک متهم و معرفی وی به مرجع قضایی گفت: ارزش این محموله برنج قاچاق بنا به نظر کارشناسان مربوطه، 5 میلیارد ریال برآورد شده است.

رئیس پلیس استان بوشهر خاطر نشان کرد:ماموران انتظامی استان بوشهر در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق تدابیر لازم را اتخاذ و در برابر قاچاقچیان کالا و مخلان عرصه اقتصادی با جدیت ایستادگی می‌کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115405

نظـــرات شمـــا