کد خبر : 115970       تاریخ : 1399/05/06 11:39:08
طلسم استقلال در جم شکسته می شود؟

طلسم استقلال در جم شکسته می شود؟

استقلال تا کنون هرگز در جم امتیازی کسب نکرده است.

به گزارش «پیغام» به نقل از ایلنا، بعد از کش و قوس های فراوان سرانجام کمیته استیناف نیز رای به تکرار دیدار پارس جنوبی و استقلال داد و قرار است این مسابقه امروز در ورزشگاه تختی جم برگزار شود.

نکته قابل توجه اما این است که استقلال هرگز در جم امتیازی کسب نکرده است.تیم پارس جنوبی از لیگ برتر هفدهم جواز حضور در این رقابت‌ها را به دست آورد و طی دو فصل گذشته آبی پوشان دوبار در شهرستان جم به میدان رفتند و حالا برای سومین بار به این شهر کوچک سفر می‌کنند.

در لیگ هفدهم استقلال با هدایت علیرضا منصوریان در جم مقابل پارس جنوبی قدرتمند آن روزها و تیم تحت هدایت مهدی تارتار قرار گرفت که آن بازی را زردپوشان بوشهری با نتیجه دو بر صفر به سود خود به پایان بردند و زمینه ساز اخراج منصوریان نیز شدند.

در لیگ هجدهم نیز استقلال در هفته چهارم به جم رفت و در حالی که کسی انتظار نداشت آبی ها بار دیگر شکست خوردند. در این مسابقه وینفرد شفر سرمربی استقلال بود و او نیز در مصاف با شاگردان مهدی تارتار کاری از پیش نبرد و یک بر صفر بازنده شد.

حالا استقلالی‌ها در حالی با سرمربیگری فرهاد مجیدی به جم می‌روند که خاطرات خوبی از بازی در این شهر ندارند. از طرف دیگر پارس جنوبی نیز با تیم خوب آن روزها فاصله دارد اما بی تردید شرایط دو تیم در جدول می‌تواند به جذابیت‌های مسابقه کمک کند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115970

نظـــرات شمـــا